22. kolo, So 13.4.2024 10:00
TJ Centropen Dačice7
KK SDS Sadská1
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
TJ Centropen Dačice7
TJ Třebíč1
20. kolo, So 23.3.2024 10:00
SKK Hořice7
TJ Centropen Dačice1
19. kolo, So 16.3.2024 10:00
TJ Centropen Dačice6
SK Podlužan Prušánky..2
18. kolo, So 9.3.2024 09:30
TJ Valašské Meziříčí B..2
TJ Centropen Dačice6
17. kolo, So 2.3.2024 10:00
TJ Centropen Dačice7
TJ Lokomotiva České Ve..1
16. kolo, So 24.2.2024 15:00
CB Dobřany Klokani5
TJ Centropen Dačice3
15. kolo, So 17.2.2024 10:00
TJ Centropen Dačice7
TJ Slovan Karlovy Vary1
14. kolo, So 3.2.2024 14:00
KK Vyškov5
TJ Centropen Dačice3
13. kolo, So 20.1.2024 10:00
TJ Centropen Dačice2
KK Zábřeh6
22. kolo, So 13.4.2024 14:00
Centropen Dačice B6
KK Orel Telnice2
21. kolo, So 6.4.2024 14:00
Centropen Dačice B4
TJ Sokol Slavonice4
20. kolo, So 23.3.2024 15:00
TJ Sokol Husovice "B"5
Centropen Dačice B3
19. kolo, So 16.3.2024 14:00
Centropen Dačice B6
TJ Start Jihlava2
18. kolo, So 9.3.2024 10:00
SK Baník Ratíškovice..2
Centropen Dačice B6
17. kolo, So 2.3.2024 14:00
Centropen Dačice B2
KK Slavoj Žirovnice6
16. kolo, So 24.2.2024 14:30
TJ Sokol Mistřín0
Centropen Dačice B8
15. kolo, So 10.2.2024 14:00
Centropen Dačice B2
Vltavan Loučovice6
14. kolo, So 3.2.2024 10:00
TJ Lokomotiva ČB1
Centropen Dačice B7
13. kolo, So 20.1.2024 14:00
Centropen Dačice B1
KK Jihlava B7
22. kolo, Pá 5.4.2024 18:00
Centropen Dačice C5
TJ Jiskra Nová Bystřic..3
21. kolo, So 30.3.2024 09:00
TJ BOPO Třebíč2
Centropen Dačice C6
20. kolo, Pá 15.3.2024 18:00
Centropen Dačice C6
TJ Spartak Pelhřimov2
19. kolo, Pá 8.3.2024 17:30
TJ Slovan JH7
Centropen Dačice C1
18. kolo, Pá 1.3.2024 18:00
Centropen Dačice C6
TJ Tatran Lomnice n.Lu..2
17. kolo, Pá 23.2.2024 18:00
TJ Třebíč "B"4
Centropen Dačice C4
16. kolo, Pá 16.2.2024 17:30
TJ Nové Město na Morav..6
Centropen Dačice C2
15. kolo, Pá 9.2.2024 18:00
Centropen Dačice C4
TJ Sokol Soběnov4
14. kolo, Pá 2.2.2024 17:30
TJ Nová Včelnice4
Centropen Dačice C4
13. kolo, Pá 19.1.2024 18:00
Centropen Dačice C5
TJ Blatná3
22. kolo, Pá 12.4.2024 20:15
Centropen Dačice D2
Kuželky Borovany6
22. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
Centropen Dačice D2
Kuželky Borovany6
21. kolo, Pá 5.4.2024 17:30
TJ Nová Ves u ČB7
Centropen Dačice D1
21. kolo, Pá 5.4.2024 17:30
TJ Nová Ves u ČB7
Centropen Dačice D1
20. kolo, Pá 29.3.2024 20:15
Centropen Dačice D5
TJ Sokol Chotoviny B3
20. kolo, Pá 29.3.2024 17:30
Centropen Dačice D5
TJ Sokol Chotoviny B3
19. kolo, Pá 22.3.2024 18:00
TJ Sokol Písek4
Centropen Dačice D4
19. kolo, Pá 22.3.2024 17:30
TJ Sokol Písek4
Centropen Dačice D4
18. kolo, Pá 8.3.2024 18:00
Centropen Dačice D5
Centropen Dačice E3
18. kolo, Pá 8.3.2024 18:00
Centropen Dačice D5
Centropen Dačice E3
22. kolo, Pá 12.4.2024 20:15
Centropen Dačice E6
TJ Lokomotiva ČB "B"2
22. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
Centropen Dačice E6
TJ Lokomotiva ČB "B"2
21. kolo, Pá 5.4.2024 17:30
TJ Spartak Soběslav5
Centropen Dačice E3
21. kolo, Pá 5.4.2024 17:30
TJ Spartak Soběslav5
Centropen Dačice E3
20. kolo, Pá 29.3.2024 20:15
Centropen Dačice E2
TJ Sokol Nové Hrady6
20. kolo, Pá 29.3.2024 17:30
Centropen Dačice E2
TJ Sokol Nové Hrady6
19. kolo, Pá 22.3.2024 18:00
TJ Sokol Chotoviny B6
Centropen Dačice E2
19. kolo, Pá 22.3.2024 17:30
TJ Sokol Chotoviny B6
Centropen Dačice E2
18. kolo, Pá 8.3.2024 18:00
Centropen Dačice D5
Centropen Dačice E3
18. kolo, Pá 8.3.2024 18:00
Centropen Dačice D5
Centropen Dačice E3
14. kolo, Čt 21.3.2024 18:00
Centropen Dačice F6
TJ Kunžak "C"0
13. kolo, Čt 14.3.2024 17:30
TJ Tatran Lomnice n.Lu..5
Centropen Dačice F1
12. kolo, Čt 7.3.2024 18:00
Centropen Dačice F5
TJ Sokol Slavonice "D"1
11. kolo, Čt 22.2.2024 18:00
TJ Nová Včelnice "B"1
Centropen Dačice F5
9. kolo, Čt 1.2.2024 18:00
Centropen Dačice F1
TJ Sokol Slavonice "C"5
8. kolo, Čt 11.1.2024 17:30
TJ Slovan JH "B"2
Centropen Dačice F4
7. kolo, Čt 23.11.2023 18:00
TJ Kunžak "C"4
Centropen Dačice F2
6. kolo, Čt 9.11.2023 18:00
Centropen Dačice F5
TJ Tatran Lomnice n.Lu..1
5. kolo, Pá 3.11.2023 17:00
TJ Sokol Slavonice "D"1.5
Centropen Dačice F4.5
4. kolo, Čt 26.10.2023 18:00
Centropen Dačice F5
TJ Nová Včelnice "B"1
18. kolo, So 13.4.2024 14:00
KK Slovan Rosice Ž6
Centropen Dačice Ž2
17. kolo, So 6.4.2024 09:30
Valašské Meziříčí Ž..4.5
Centropen Dačice Ž3.5
16. kolo, So 23.3.2024 14:00
Centropen Dačice Ž2
SKK Náchod B6
15. kolo, So 16.3.2024 10:00
KK Vyškov Ž4
Centropen Dačice Ž4
14. kolo, So 9.3.2024 14:00
Centropen Dačice Ž5
KK Jihlava Ž3
13. kolo, So 2.3.2024 10:00
Slavia Praha Ž5
Centropen Dačice Ž3
12. kolo, So 24.2.2024 14:00
Centropen Dačice Ž5
SKK Náchod A3
11. kolo, So 10.2.2024 14:00
KC Zlín Ž1
Centropen Dačice Ž7
10. kolo, So 3.2.2024 14:00
Centropen Dačice Ž5
Spartak Přerov Ž3
3. kolo, Ne 3.12.2023 10:00
Centropen Dačice Ž5
Slavia Praha Ž3
14. kolo, Ne 3.3.2024 10:00
TJ Blatná2
Centropen Dačice Doros..0
13. kolo, Ne 25.2.2024 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Lokomotiva České Ve..0
12. kolo, Ne 11.2.2024 10:00
TJ Třebíč0
Centropen Dačice Doros..2
11. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Sokol Soběnov0
10. kolo, Ne 3.12.2023 10:00
TJ Jiskra Nová Bystřic..0
Centropen Dačice Doros..2
8. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Slovan Kamenice n.L..0
7. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Blatná0
6. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
TJ Lokomotiva České Ve..2
Centropen Dačice Doros..0
5. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Třebíč0
4. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
TJ Sokol Soběnov0
Centropen Dačice Doros..2
22. kolo, So 13.4.2024 14:00
Dačice "B"6
KK Orel Telnice2
18. kolo, So 13.4.2024 14:00
KK Slovan Rosice Ž6
Dačice Ženy2
22. kolo, So 13.4.2024 10:00
Dačice "A"7
KK SDS Sadská1
22. kolo, Pá 12.4.2024 20:15
Dačice "E"6
TJ Lokomotiva ČB "B"2
22. kolo, Pá 12.4.2024 20:15
Dačice "D"2
Kuželky Borovany6
22. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
Dačice "E"6
TJ Lokomotiva ČB "B"2
22. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
Dačice "D"2
Kuželky Borovany6
21. kolo, So 6.4.2024 14:00
Dačice "B"4
TJ Sokol Slavonice4
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
Dačice "A"7
TJ Třebíč1
17. kolo, So 6.4.2024 09:30
Valašské Meziříčí Ž..4.5
Dačice Ženy3.5
Nejprve bych chtěl Vás seznámit se systémem 1.ligy dorostu, který je trochu složitější než ligové soutěže dospělých. Skládá se ze základní části ve 4 skupinách, semifinálových a finálových turnajů. V základních skupinách po 8 družstvech (A,B,C,D) se hrají zápasy dvoukolovým systémem. První čtyři družstva ze skupin A,B postupují do semifinále A (tedy celkem 8 družstev) , ze skupin C,D ( 8 družstev) do semifinále B. Za umístění v základních skupinách postupující družstva získají bonusové body (1.místo 3 body, 2.místo 2 body, 3.místo 1 bod).
Semifinále A a B se skládají z 2 turnajů osmi postupujících družstev na kuželnách vítězů základních skupin. Umístění v semifinálových turnajích se boduje podle pořadí (8,7,6,5,4,3,2,1), body z obou turnajů se sečtou, přičtou se bonusové body ze základních skupin a první čtyři družstva ze semifinále A a B postoupí do finále. Postupující družstva do finále opět získají bonusové body (3,2,1,0) za umístění v semifinálových turnajích.
Finále se hraje stejným systémem jako semifinále, tedy 2 turnaje na kuželnách vítězů semifinále A a B. Družstvo s nejvyšším počtem bodů se stane vítězem 1.ligy dorostu (mistrem ČR družstev). V případě rovnosti bodů se sečtou sražené kuželky družstva z obou turnajů a kdo má více je vítěz. Družstvo Centropenu Dačice vyhrálo základní skupinu C, skupinu D ovládlo Loko Valtice. Turnaje semifinále B se sehrají 1.3. ve Valticích a 15.3 v Dačicích. Základní skupinu A vyhrály KK Kosmonosy, skupinu B Loko Trutnov, takže dva turnaje semifinále A se sehrají na kuželnách těchto oddílů.
Družstvo dorostu Dačic se v neděli 1.3.15 zúčastnilo prvního semifinálového turnaje 1.KLD ve Valticích. Turnaj začal pro Dačice infarktově, první hráč Dačic Vlasta Musel zahrál na první šedesátku 214 a byli jsme asi o padesát kuželek poslední. V druhých 60 hodech naštěstí předvedl zázračný obrat a dal krásných 289, celkem 503. Hrozivou ztrátu trochu smazal, po první várce hráčů to stačilo na 7.místo.
Druhý hráč Dačic „Mojda“ Holec dokázal, že sobotních 607 v Luhačovicích nebylo náhodných a zahrál nejlepší výkon valtického turnaje 598 (304+294, 380 plné 218 dorážka). Rázem byly Dačice po dvou hráčích na 1.místě o 1 kuželku před Valašským Meziříčím.
Třetí hráč Dačic Pepa Brtník se trápil, automaty ho kradly, přesto zahrál slušných 539 (sedmý výkon turnaje) a to stačilo na celkové 2.místo se ziskem 7 bodů pro Dačice.. Pouhé 4 kuželky za vítěznými Českými Budějovicemi, 17 kuželek před třetím Valašským Meziříčím a 57 kuželek před čtvrtými Valticemi.
Po prvním turnaji semifinále B jsou Dačice na 1.místě s 10 body (7+3 bonusové body za umístění v základní skupině) před druhou Lokomotivou Č.Budějovice s 9 body (8+1). Na 3.místě jsou Valtice s 8 body (5+3), na 4.místě Valašské Meziříčí se 7 body (6+1).
Druhý turnaj semifinále B 1.KLD se hraje na kuželně v Dačicích v neděli 15.3.2015, začátek v 10.00 hodin.
1. | SKK Hořice | 22 | 115.5:60.5 | 36 |
2. | KK Zábřeh | 22 | 111.5:64.5 | 34 |
3. | SK Podlužan Prušánky | 22 | 95:81 | 27 |
4. | KK Vyškov | 22 | 89.5:86.5 | 24 |
5. | TJ Centropen Dačice | 22 | 98:78 | 23 |
6. | TJ Slovan Karlovy Vary | 22 | 83.5:92.5 | 22 |
7. | CB Dobřany Klokani | 22 | 88:88 | 19 |
8. | KK SDS Sadská | 22 | 79.5:96.5 | 19 |
9. | TJ Valašské Meziříčí B | 22 | 80:96 | 17 |
10. | TJ Lokomotiva České.. | 22 | 75.5:100.5 | 16 |
11. | TJ Třebíč | 22 | 66:110 | 14 |
12. | TJ Lokomotiva Trutnov | 22 | 74:102 | 13 |
1. | KK Jihlava B | 22 | 118:58 | 36 |
2. | TJ Sokol Slavonice | 22 | 98:78 | 25 |
3. | TJ Sokol Mistřín | 22 | 94.5:81.5 | 25 |
4. | SK Baník Ratíškovice | 22 | 94:82 | 25 |
5. | Centropen Dačice B | 22 | 98:78 | 24 |
6. | KK Orel Telnice | 22 | 91:85 | 22 |
7. | TJ Lokomotiva ČB | 22 | 82.5:93.5 | 22 |
8. | TJ Sokol Vracov | 22 | 89:87 | 21 |
9. | TJ Sokol Husovice "B" | 22 | 77.5:98.5 | 20 |
10. | KK Slavoj Žirovnice | 22 | 81:95 | 19 |
11. | Vltavan Loučovice | 22 | 63:113 | 13 |
12. | TJ Start Jihlava | 22 | 69.5:106.5 | 12 |
1. | TJ Sokol Soběnov | 22 | 110:66 | 30 |
2. | KK Hilton S.Ústí "A" | 22 | 99.5:76.5 | 29 |
3. | TJ Nové Město na Moravě | 22 | 98:78 | 28 |
4. | TJ BOPO Třebíč | 22 | 98.5:77.5 | 26 |
5. | TJ Spartak Pelhřimov | 22 | 89:87 | 25 |
6. | Centropen Dačice C | 22 | 94:82 | 23 |
7. | TJ Slovan JH | 22 | 91:85 | 22 |
8. | TJ Blatná | 22 | 83:93 | 19 |
9. | TJ Jiskra Nová.. | 22 | 80.5:95.5 | 19 |
10. | TJ Nová Včelnice | 22 | 78.5:97.5 | 17 |
11. | TJ Třebíč "B" | 22 | 76:100 | 16 |
12. | TJ Tatran Lomnice n.. | 22 | 58:118 | 10 |
1. | TJ Sokol Nové Hrady | 22 | 110.5:65.5 | 32 |
2. | TJ Kunžak "A" | 22 | 106.5:69.5 | 30 |
3. | Kuželky Borovany | 22 | 103.5:72.5 | 29 |
4. | KK Hilton S.Ústí "B" | 22 | 91.5:84.5 | 24 |
5. | TJ Nová Ves u ČB | 22 | 88.5:87.5 | 21 |
6. | TJ Lokomotiva ČB "B" | 22 | 85.5:90.5 | 21 |
7. | Centropen Dačice E | 22 | 85.5:90.5 | 20 |
8. | Centropen Dačice D | 22 | 78:98 | 20 |
9. | TJ Spartak Soběslav | 22 | 85:91 | 19 |
10. | TJ Sokol Chotoviny B | 22 | 83:93 | 19 |
11. | TJ Dynamo ČB "A" | 22 | 77:99 | 19 |
12. | TJ Sokol Písek | 22 | 61.5:114.5 | 10 |
1. | TJ Sokol Nové Hrady | 22 | 110.5:65.5 | 32 |
2. | TJ Kunžak "A" | 22 | 106.5:69.5 | 30 |
3. | Kuželky Borovany | 22 | 103.5:72.5 | 29 |
4. | KK Hilton S.Ústí "B" | 22 | 91.5:84.5 | 24 |
5. | TJ Nová Ves u ČB | 22 | 88.5:87.5 | 21 |
6. | TJ Lokomotiva ČB "B" | 22 | 85.5:90.5 | 21 |
7. | Centropen Dačice E | 22 | 85.5:90.5 | 20 |
8. | Centropen Dačice D | 22 | 78:98 | 20 |
9. | TJ Spartak Soběslav | 22 | 85:91 | 19 |
10. | TJ Sokol Chotoviny B | 22 | 83:93 | 19 |
11. | TJ Dynamo ČB "A" | 22 | 77:99 | 19 |
12. | TJ Sokol Písek | 22 | 61.5:114.5 | 10 |
1. | Centropen Dačice F | 12 | 48.5:23.5 | 18 |
2. | TJ Sokol Slavonice "C" | 12 | 43:29 | 16 |
3. | TJ Sokol Slavonice "D" | 12 | 39.5:32.5 | 13 |
4. | TJ Tatran Lomnice n.. | 12 | 34:38 | 11 |
5. | TJ Kunžak "C" | 12 | 33:39 | 10 |
6. | TJ Nová Včelnice "B" | 12 | 33:39 | 10 |
7. | TJ Slovan JH "B" | 12 | 21:51 | 6 |
1. | KK Slovan Rosice Ž | 18 | 108.5:35.5 | 34 |
2. | SKK Náchod A | 18 | 103:41 | 29 |
3. | Valašské Meziříčí Ž | 18 | 75.5:68.5 | 21 |
4. | Centropen Dačice Ž | 18 | 72.5:71.5 | 20 |
5. | KK Jihlava Ž | 18 | 67.5:76.5 | 18 |
6. | Slavia Praha Ž | 18 | 67:77 | 17 |
7. | KC Zlín Ž | 18 | 64:80 | 14 |
8. | SKK Náchod B | 18 | 61.5:82.5 | 12 |
9. | KK Vyškov Ž | 18 | 55:89 | 10 |
10. | Spartak Přerov Ž | 18 | 45.5:98.5 | 5 |
1. | Centropen Dačice Dorost | 12 | 20:4 | 20 |
2. | TJ Třebíč | 12 | 14:10 | 14 |
3. | TJ Lokomotiva České.. | 12 | 14:10 | 14 |
4. | TJ Blatná | 12 | 14:10 | 14 |
5. | TJ Slovan Kamenice n.. | 12 | 12:12 | 12 |
6. | TJ Jiskra Nová Bystřice | 12 | 6:18 | 6 |
7. | TJ Sokol Soběnov | 12 | 4:20 | 4 |
Počet návštěv: 123132
Posledních 30 dnů: 1380 | Posledních 7 dnů: 240 | Poslední den: 30
© 2024 TJ Centropen Dačice, z.s. | Všechna práva vyhrazena | Info@kuzelkydacice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz