TJ Centropen Dačice

Oficiální stránky kuželkářského oddílu
TJ Centropen Dačice
www.kuzelkydacice.cz

TJ Centropen Dačice
TJ Centropen Dačice

So 30.4.2022 10:00

TJ Sokol Husovice5
TJ Centropen Dačice3

TJ Sokol Husovice

So 23.4.2022 14:00

TJ Centropen Dačice3
TJ Sokol Husovice5

CB Dobřany Klokani

22. kolo, So 9.4.2022 14:00

TJ Centropen Dačice5
CB Dobřany Klokani3

KK Zábřeh

10. kolo, Čt 7.4.2022 18:00

TJ Centropen Dačice6
KK Zábřeh2

TJ Centropen Dačice

21. kolo, So 26.3.2022 15:30

KK Zábřeh7
TJ Centropen Dačice1

TJ Valašské Meziříčí

20. kolo, So 19.3.2022 14:00

TJ Centropen Dačice7
TJ Valašské Meziříčí..1

TJ Centropen Dačice

19. kolo, So 12.3.2022 10:00

TJ Lokomotiva České Ve..3
TJ Centropen Dačice5

TJ Centropen Dačice

15. kolo, Ne 6.3.2022 10:00

KK Lokomotiva Tábor2
TJ Centropen Dačice6

KK Slovan Rosice

18. kolo, So 5.3.2022 14:00

TJ Centropen Dačice7
KK Slovan Rosice1

TJ Centropen Dačice

17. kolo, So 26.2.2022 10:00

SKK Hořice7
TJ Centropen Dačice1

Krajská mistrovství jednotlivců 2022 - kompletní přehled

Krajská mistrovství jednotlivců 2022 - kompletní přehled

Poslední lednový víkend se uskutečnila krajská mistrovství jednotlivců pro rok 2022. Tak jak tomu bývá dobrým zvykem, ani letos se naši reprezentanti neztratili. 

Kategorie Muži : V nejprestižnější kategorii jsme měli celkem 4 zástupce. Pepu Brtníka, Slávu Kučeru, Zdeňka Pospíchala a papírově největší naději, okresního přeborníka Milana Blechu. Hrálo se na zrekonstruované kuželně Vltavanu Loučovice, která prozatím nepatří mezi nejpadavější. Odpovídali tomu i výkony hráčů, kteří ani v jediném případě nepřekonali hranici 600 sražených kuželek. Vůbec to ale nevadilo. Nejvíce kuželek 592 naházel a zároveň Mistrem Jihočeského kraje se stal náš Pepa Brtník. Druhý skončil Jirka Vaňata z Blatné (585) a třetí Jarda Vychodil z Trhových Svin (583). Bohužel na šestém místě skončil výkonem 577 Milan Blecha, který od čtvrtého posledního postupového místa zaostal o pouhých 6 kuželek. Pro doplnění, Zdeněk Pospíchal obsadil výkonem 534 dělené 19.místo a Sláva Kučera 25.místo za 518 sražených kuželek. Kompletní výsledky najdete zde.
Případní zájemci se mohou podívat na záznam na https://www.youtube.com/watch?v=74xq0bSvqQg

Kategorie Senioři : Pořádáním této kategorie byl pověřen náš oddíl. 28 mužů ve věku nad 60 let ( nejstaršímu účastníkovi bylo 83 let !!! ) se popasovali s dačickými dráhami srdnatě. Stupně vítězů opanovala táborská dvojice Vláďa Kučera 573 a Láďa Takáč 569. Třetí místo získal výkonem 553 Vašek Ondok z Borovan. Domácí duo nedokázalo využít domácího prostředí a nervózními výkony obsadilo druhou polovinu výsledkové listiny. Nejlepším dačickým hráčem byl na 16.místě Jirka Malínek 495. Miloš Veselý skončil po náhozu 484 na 19.místě. Kompletní výsledky najdete zde. 
Celé mistrovství můžete zhlédnou na našem Youtube kanálu. 

Kategorie Ženy : Ženy odehrály své přebory v Chotovinách. Mezi 27 bojovnicemi startovaly i tři hráčky z Dačic. Nejlepší z nich byla Pavlína Karešová (roz.Marková), která výkonem 558 obsadila výborné 2.místo, když za vítěznou Gábinou Kučerovou (Chotoviny) zaostala o 12 kuželek. Třetí skončila Jarka Kulhanová 554 ze Soběnova. Všechny si i vybojovaly postup na Mistrovství ČR, které se začátkem května ustkuteční ve Slavonicích. Druhou dačickou reprezentankou byla Iveta Kabelková, která si z letošního přeboru odváží za 513 sražených kuželek 12.místo. Tou třetí byla Zuzka Kodadová, pro kterou toto mistrovství nedobadlo výsledkově nejlépe (446 a 26.místo), ale nasbírala velmi cenné zkušenosti, které dozajista využije v budoucnu. Kompletní výsledky najdete zde. 
I chotovinská kuželna disponuje kamerou, takže na ženy se může kouknout zde.

Kategorie Seniorky : Toto mistrovství bylo bez přímé účasti našeho oddílu. Na táborských drahách ale startovala hráčka Slavonic, Jindra Kovářová, která u nás hrála mnoho let a momentálně v Dačicích hostuje v 2.lize žen. Jindře se nedařilo podle jejích představ 491 a skončila na 5.místě. První tři postupová vybojovaly Jitka Šimková z Borovan 539, Alena Dudová ze Soběslavi 522 a Libuše Hanzálková z Chýnova 520.
Kompletní výsledky najdete zde. 
Táborský přenos najdete na této adrese.

Kategorie Juniorky : Na kuželně Dynama České Budějovice to pro náš oddíl cinkalo a hned dvakrát !!! 1.místo a titul Přebornice Jihočeského kraje mezi juniorkami vybojovala výkonem 484 Verča Brtníková. Pouhých 5 kuželek méně hodila další dačická hráčka Klára Křížová, která po 479 sražených obsadila konečné 3.místo. Bohužel pro Klárku ještě o 2 kuželky více měla Anna Večeřová. Na Mistrovství republiky v Přelouči postupují pouze 2 hráčky. 
Kompletní výsledky najdete zde. 

Kategorie Junioři : Mezi 20 juniory jsme měli pouze jedno zástupce. Tomáš Pospíchal neměl svůj nejlepší den a výkonem 490 obsadil 8 místo. První skončil Filip Cheníček 525, druhý Josef Troup 522 a třetí Karel Koubek 518. Kompletní výsledky najdete zde. 

Kategorie Dorostenky : Dorostenky odehrály své přebory stejně jako Seniorky na kuželně v Táboře. Naše duo nás skvěle reprezentovalo. Terezka Křížová obsadila za suverénní Theou Petrů z Chýnova (614) a Petrou Mertlovou z Nové Bystřice (572) krásné 3.místo výkonem 558. Hned za Terezkou skončila na 4.místě Kristýnka Macků, která srazila 550 kuželek a stala se tak první náhradnicí pro republikové mistrovství, které se uskuteční v Českých Velenicích. Kompletní výsledky najdete zde. 

Kategorie Dorostenci : Ve Slavonicích se mezi 17 hráči představilo dačické trio. Nejlepším byl Matyáš Doležal, který výkonem 509 obsadil 6.místo. Honzovi Neuvirtovi se nedařilo, 490 a 8.místo si za rámeček určitě nedá. I Vítek Beranovský umí lepší kuželky, 478 a 9.místo pro něj bylo zklamáním. 
Slavonické výsledky najdete zde.

Kategorie Žákyně a Žáci :  Mladé naděje celého jihočeského kraje se sjeli na kuželnu do Nové Bystřice. Nejlepšího umístění dosáhla Bára Doležalová, která skončila v mladších žákyních na stříbrné pozici za výkon 241. Pátým místem ve starších žácích se po náhozu 220 prezentoval Kuba Neuvirt. Posledním reprezentantem byl Adam Musil, který sbírá zkušenosti a 6.místo v mladších žácích za výkon 214 je skvělým počinem do budoucna. 
Kompletní výsledky žákovských kategorií.

Děkujeme všem hráčům za skvělou reprezentaci, medailistům ke skvělému umístění a postupujícím na republiková mistrovství mnoho štěstí a ať to padá !!!

Diskuze

Disqus

Tabulka

1. TJ Sokol Husovice 2 10:6 4
2. volný los 0 0:0 0
3. TJ Centropen Dačice 2 6:10 0

Kompletní tabulka

Crown CZ a.s. Centropen a.s. Město Dačice Střechy Svoboda a syn s.r.o. Svat Šabatka Okna Bastl Barvy Beránek Mátl reklamy Petrik řeznictví s.r.o. Technické služby Dačice s.r.o.

Počet návštěv: 96980
Posledních 30 dnů: 325 | Posledních 7 dnů: 88 | Poslední den: 9

© 2022 TJ Centropen Dačice | Všechna práva vyhrazena | kuzelkydacice@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne