20. kolo, So 23.3.2024 10:00
SKK Hořice7
TJ Centropen Dačice1
19. kolo, So 16.3.2024 10:00
TJ Centropen Dačice6
SK Podlužan Prušánky..2
18. kolo, So 9.3.2024 09:30
TJ Valašské Meziříčí B..2
TJ Centropen Dačice6
17. kolo, So 2.3.2024 10:00
TJ Centropen Dačice7
TJ Lokomotiva České Ve..1
16. kolo, So 24.2.2024 15:00
CB Dobřany Klokani5
TJ Centropen Dačice3
15. kolo, So 17.2.2024 10:00
TJ Centropen Dačice7
TJ Slovan Karlovy Vary1
14. kolo, So 3.2.2024 14:00
KK Vyškov5
TJ Centropen Dačice3
13. kolo, So 20.1.2024 10:00
TJ Centropen Dačice2
KK Zábřeh6
12. kolo, So 13.1.2024 15:00
TJ Lokomotiva Trutnov3
TJ Centropen Dačice5
11. kolo, So 2.12.2023 10:00
KK SDS Sadská5
TJ Centropen Dačice3
21. kolo, So 06.04 10:00
TJ Centropen Dačice
TJ Třebíč
22. kolo, So 13.04 10:00
TJ Centropen Dačice
KK SDS Sadská
20. kolo, So 23.3.2024 15:00
TJ Sokol Husovice "B"5
Centropen Dačice B3
19. kolo, So 16.3.2024 14:00
Centropen Dačice B6
TJ Start Jihlava2
18. kolo, So 9.3.2024 10:00
SK Baník Ratíškovice..2
Centropen Dačice B6
17. kolo, So 2.3.2024 14:00
Centropen Dačice B2
KK Slavoj Žirovnice6
16. kolo, So 24.2.2024 14:30
TJ Sokol Mistřín0
Centropen Dačice B8
15. kolo, So 10.2.2024 14:00
Centropen Dačice B2
Vltavan Loučovice6
14. kolo, So 3.2.2024 10:00
TJ Lokomotiva ČB1
Centropen Dačice B7
13. kolo, So 20.1.2024 14:00
Centropen Dačice B1
KK Jihlava B7
12. kolo, So 13.1.2024 10:00
TJ Sokol Vracov6
Centropen Dačice B2
11. kolo, So 2.12.2023 10:00
KK Orel Telnice5
Centropen Dačice B3
21. kolo, So 06.04 14:00
Centropen Dačice B
TJ Sokol Slavonice
22. kolo, So 13.04 14:00
Centropen Dačice B
KK Orel Telnice
20. kolo, Pá 15.3.2024 18:00
Centropen Dačice C6
TJ Spartak Pelhřimov2
19. kolo, Pá 8.3.2024 17:30
TJ Slovan JH7
Centropen Dačice C1
18. kolo, Pá 1.3.2024 18:00
Centropen Dačice C6
TJ Tatran Lomnice n.Lu..2
17. kolo, Pá 23.2.2024 18:00
TJ Třebíč "B"4
Centropen Dačice C4
16. kolo, Pá 16.2.2024 17:30
TJ Nové Město na Morav..6
Centropen Dačice C2
15. kolo, Pá 9.2.2024 18:00
Centropen Dačice C4
TJ Sokol Soběnov4
14. kolo, Pá 2.2.2024 17:30
TJ Nová Včelnice4
Centropen Dačice C4
13. kolo, Pá 19.1.2024 18:00
Centropen Dačice C5
TJ Blatná3
12. kolo, Pá 12.1.2024 17:30
KK Hilton S.Ústí "A"6
Centropen Dačice C2
11. kolo, Pá 1.12.2023 17:30
TJ Jiskra Nová Bystřic..5
Centropen Dačice C3
21. kolo, So 30.03 09:00
TJ BOPO Třebíč
Centropen Dačice C
22. kolo, Pá 05.04 18:00
Centropen Dačice C
TJ Jiskra Nová Bystřic..
19. kolo, Pá 22.3.2024 18:00
TJ Sokol Písek4
Centropen Dačice D4
19. kolo, Pá 22.3.2024 17:30
TJ Sokol Písek4
Centropen Dačice D4
18. kolo, Pá 8.3.2024 18:00
Centropen Dačice D5
Centropen Dačice E3
18. kolo, Pá 8.3.2024 18:00
Centropen Dačice D5
Centropen Dačice E3
17. kolo, Pá 1.3.2024 18:00
TJ Dynamo ČB "A"4
Centropen Dačice D4
17. kolo, Pá 1.3.2024 17:30
TJ Dynamo ČB "A"4
Centropen Dačice D4
16. kolo, Pá 23.2.2024 20:15
Centropen Dačice D7
TJ Spartak Soběslav1
16. kolo, Pá 23.2.2024 17:30
Centropen Dačice D7
TJ Spartak Soběslav1
15. kolo, Pá 9.2.2024 18:00
TJ Sokol Nové Hrady7
Centropen Dačice D1
15. kolo, Pá 9.2.2024 17:00
TJ Sokol Nové Hrady7
Centropen Dačice D1
20. kolo, Pá 29.03 17:30
Centropen Dačice D
TJ Sokol Chotoviny B
20. kolo, Pá 29.03 20:15
Centropen Dačice D
TJ Sokol Chotoviny B
21. kolo, Pá 05.04 17:30
TJ Nová Ves u ČB
Centropen Dačice D
21. kolo, Pá 05.04 17:30
TJ Nová Ves u ČB
Centropen Dačice D
22. kolo, Pá 12.04 17:30
Centropen Dačice D
Kuželky Borovany
22. kolo, Pá 12.04 20:15
Centropen Dačice D
Kuželky Borovany
19. kolo, Pá 22.3.2024 18:00
TJ Sokol Chotoviny B6
Centropen Dačice E2
19. kolo, Pá 22.3.2024 17:30
TJ Sokol Chotoviny B6
Centropen Dačice E2
18. kolo, Pá 8.3.2024 18:00
Centropen Dačice D5
Centropen Dačice E3
18. kolo, Pá 8.3.2024 18:00
Centropen Dačice D5
Centropen Dačice E3
17. kolo, Pá 1.3.2024 18:00
TJ Sokol Písek3
Centropen Dačice E5
17. kolo, Pá 1.3.2024 17:30
TJ Sokol Písek3
Centropen Dačice E5
16. kolo, Pá 23.2.2024 20:15
Centropen Dačice E3
KK Hilton S.Ústí "B"5
16. kolo, Pá 23.2.2024 17:30
Centropen Dačice E3
KK Hilton S.Ústí "B"5
15. kolo, Pá 9.2.2024 18:00
Kuželky Borovany6
Centropen Dačice E2
15. kolo, Pá 9.2.2024 17:00
Kuželky Borovany6
Centropen Dačice E2
20. kolo, Pá 29.03 17:30
Centropen Dačice E
TJ Sokol Nové Hrady
20. kolo, Pá 29.03 20:15
Centropen Dačice E
TJ Sokol Nové Hrady
21. kolo, Pá 05.04 17:30
TJ Spartak Soběslav
Centropen Dačice E
21. kolo, Pá 05.04 17:30
TJ Spartak Soběslav
Centropen Dačice E
22. kolo, Pá 12.04 17:30
Centropen Dačice E
TJ Lokomotiva ČB "B"
22. kolo, Pá 12.04 20:15
Centropen Dačice E
TJ Lokomotiva ČB "B"
14. kolo, Čt 21.3.2024 18:00
Centropen Dačice F6
TJ Kunžak "C"0
13. kolo, Čt 14.3.2024 17:30
TJ Tatran Lomnice n.Lu..5
Centropen Dačice F1
12. kolo, Čt 7.3.2024 18:00
Centropen Dačice F5
TJ Sokol Slavonice "D"1
11. kolo, Čt 22.2.2024 18:00
TJ Nová Včelnice "B"1
Centropen Dačice F5
9. kolo, Čt 1.2.2024 18:00
Centropen Dačice F1
TJ Sokol Slavonice "C"5
8. kolo, Čt 11.1.2024 17:30
TJ Slovan JH "B"2
Centropen Dačice F4
7. kolo, Čt 23.11.2023 18:00
TJ Kunžak "C"4
Centropen Dačice F2
6. kolo, Čt 9.11.2023 18:00
Centropen Dačice F5
TJ Tatran Lomnice n.Lu..1
5. kolo, Pá 3.11.2023 17:00
TJ Sokol Slavonice "D"1.5
Centropen Dačice F4.5
4. kolo, Čt 26.10.2023 18:00
Centropen Dačice F5
TJ Nová Včelnice "B"1
16. kolo, So 23.3.2024 14:00
Centropen Dačice Ž2
SKK Náchod B6
15. kolo, So 16.3.2024 10:00
KK Vyškov Ž4
Centropen Dačice Ž4
14. kolo, So 9.3.2024 14:00
Centropen Dačice Ž5
KK Jihlava Ž3
13. kolo, So 2.3.2024 10:00
Slavia Praha Ž5
Centropen Dačice Ž3
12. kolo, So 24.2.2024 14:00
Centropen Dačice Ž5
SKK Náchod A3
11. kolo, So 10.2.2024 14:00
KC Zlín Ž1
Centropen Dačice Ž7
10. kolo, So 3.2.2024 14:00
Centropen Dačice Ž5
Spartak Přerov Ž3
3. kolo, Ne 3.12.2023 10:00
Centropen Dačice Ž5
Slavia Praha Ž3
9. kolo, So 2.12.2023 14:00
Centropen Dačice Ž1
KK Slovan Rosice Ž7
8. kolo, So 25.11.2023 14:00
Spartak Přerov Ž2
Centropen Dačice Ž6
17. kolo, So 06.04 09:30
Valašské Meziříčí Ž..
Centropen Dačice Ž
18. kolo, So 13.04 14:00
KK Slovan Rosice Ž
Centropen Dačice Ž
14. kolo, Ne 3.3.2024 10:00
TJ Blatná2
Centropen Dačice Doros..0
13. kolo, Ne 25.2.2024 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Lokomotiva České Ve..0
12. kolo, Ne 11.2.2024 10:00
TJ Třebíč0
Centropen Dačice Doros..2
11. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Sokol Soběnov0
10. kolo, Ne 3.12.2023 10:00
TJ Jiskra Nová Bystřic..0
Centropen Dačice Doros..2
8. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Slovan Kamenice n.L..0
7. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Blatná0
6. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
TJ Lokomotiva České Ve..2
Centropen Dačice Doros..0
5. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Třebíč0
4. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
TJ Sokol Soběnov0
Centropen Dačice Doros..2
20. kolo, So 23.3.2024 15:00
TJ Sokol Husovice "B"5
Dačice "B"3
16. kolo, So 23.3.2024 14:00
Dačice Ženy2
SKK Náchod B6
20. kolo, So 23.3.2024 10:00
SKK Hořice7
Dačice "A"1
19. kolo, Pá 22.3.2024 18:00
TJ Sokol Písek4
Dačice "D"4
19. kolo, Pá 22.3.2024 18:00
TJ Sokol Chotoviny B6
Dačice "E"2
19. kolo, Pá 22.3.2024 17:30
TJ Sokol Písek4
Dačice "D"4
19. kolo, Pá 22.3.2024 17:30
TJ Sokol Chotoviny B6
Dačice "E"2
14. kolo, Čt 21.3.2024 18:00
Dačice "F"6
TJ Kunžak "C"0
19. kolo, So 16.3.2024 14:00
Dačice "B"6
TJ Start Jihlava2
19. kolo, So 16.3.2024 10:00
Dačice "A"6
SK Podlužan Prušánky..2
20. kolo, Pá 29.03 17:30
Dačice "E"
TJ Sokol Nové Hrady
20. kolo, Pá 29.03 17:30
Dačice "D"
TJ Sokol Chotoviny B
20. kolo, Pá 29.03 20:15
Dačice "E"
TJ Sokol Nové Hrady
20. kolo, Pá 29.03 20:15
Dačice "D"
TJ Sokol Chotoviny B
21. kolo, So 30.03 09:00
TJ BOPO Třebíč
Dačice "C"
21. kolo, Pá 05.04 17:30
TJ Spartak Soběslav
Dačice "E"
21. kolo, Pá 05.04 17:30
TJ Nová Ves u ČB
Dačice "D"
21. kolo, Pá 05.04 17:30
TJ Spartak Soběslav
Dačice "E"
21. kolo, Pá 05.04 17:30
TJ Nová Ves u ČB
Dačice "D"
22. kolo, Pá 05.04 18:00
Dačice "C"
TJ Jiskra Nová Bystřic..
Úvod / 1. KLM – První liga mužů - 2020-2021 / 3.kolo / TJ Centropen Dačice : KK Lokomotiva Tábor
TJ Centropen Dačice
8 : 0
KK Lokomotiva Tábor
(3616:3429, 17:7)
Áčko v minulém kole selhalo v Třebíči a pokud jeho hráči stále pomýšlí na, v této těžké době, "nejistou" Interligu, nesmí si dovolit další zaváhání. V domácím prostředí přivítali tým LokomotivyTábor, který se účastnil i předsezónního Crown Cupu.
Žlutomodří se mohli opět opřít o výkonost Petra Žahourka, který sehrál s Karlem Smažíkem až nečekaně vyrovnanou partii. Maximální rozdíl na jednotlivých drahách nebyl u této dvojice větší než 6 kuželek. K radosti dačických fanoušků byl nakonec šťastnější domácí hráč 590:575. Nečekaně nahnuté to měl i Mojmír Holec. Ten sice vlétl na Petra Bystřického ve velkém stylu 168:137, ale dalšími dvěma prohranými dráhami (132:154, 155:163) se dostal pod tlak, ze kterého vedla jen jedna cesta v podobě vyhrané poslední dráhy. Zvládl to a celkovým vítězstvím 601:586 odrazil hostující útok.
Prostřední dvojice Pavel Kabelka s Karlem Novákem to měli výsledkově jednodušší, ikdyž druhému jmenovanému pomohl výrazně soupeř. Pavel soustředěnou hrou nedal Petru Chvalovi šanci na úspěch a po krásném výkonu 617:563 připsal již třetí bod dačickým. Jak už bylo zmíněno, Karel začal proti Martinu Filakovskému hrůzostrašně, přesto byl v polovině startu stav 1:1 258:255 !!! Druhá půlka byla o něčem jiném, jako by nastoupil jiný hráč. Hod od hodu zlepšoval svůj výkon, kterému nakonec slabě hrající soupeř nemohl konkurovat. 557:514 a čtvrtý bod domácím.
Daniel Kovář s Jirkou Němcem tentokrát nastupovali za komfortního stavu. Dan svou první dráhu s Bořkem Jelínkem prohrál o 14 kuželek, ale pak zpevnil a zpřesnil ruku, na což nedokázal protihráč reagovat. Výhra 597:558 byla naprosto zasloužená. Jirka sehrál s Davidem Káškem asi nejhezčí duel zápasu. Nejen, že byl napínavý, ale hlavně oba hráči zahráli vynikající výkony. Domácí borec se uvedl světovou dráhou 174:152. David se ale nevzdával, stále svou hrou bojoval alespoň o čestný bod pro své družstvo. Nakonec shodil na dačickou kuželnu skvělých 633, ale ani to nestačilo na nejlepšího muže zápasu i prvoligového kola Jirku, který ve finále výkonem 654 zaostal o 7 kuželek za rekordem drah.
Dačičtí napravili "třebíčské" zaváhání a skvělým výkonem 3616:3429 vyprovodili táborské na cestu pro ně trochu krutým kanárem.
V dalším kole zajíždí Áčko do Hořic v Podkrkonoší, které patřily na jaře k týmům s nejlepší formou.
TJ Centropen Dačice
P. Žahourek
590 (3)
M. Holec
601 (2)
P. Kabelka
617 (3)
K. Novák
557 (3)
D. Kovář
597 (3)
J. Němec
654 (3)
KK Lokomotiva Tábor
K. Smažík
575 (1)
P. Bystřický
586 (2)
P. Chval
563 (1)
M. Filakovský
514 (1)
B. Jelínek
558 (1)
D. Kášek
633 (1)
Počet diváků: 39
1. | SKK Hořice | 19 | 101.5:50.5 | 32 |
2. | KK Zábřeh | 20 | 104:56 | 32 |
3. | SK Podlužan Prušánky | 20 | 87.5:72.5 | 25 |
4. | KK Vyškov | 20 | 84.5:75.5 | 24 |
5. | TJ Slovan Karlovy Vary | 20 | 76.5:83.5 | 20 |
6. | CB Dobřany Klokani | 20 | 84:76 | 19 |
7. | TJ Centropen Dačice | 20 | 84:76 | 19 |
8. | KK SDS Sadská | 20 | 71.5:88.5 | 17 |
9. | TJ Lokomotiva České.. | 20 | 67.5:92.5 | 14 |
10. | TJ Lokomotiva Trutnov | 20 | 69:91 | 13 |
11. | TJ Valašské Meziříčí B | 20 | 69:91 | 13 |
12. | TJ Třebíč | 19 | 53:99 | 10 |
1. | KK Jihlava B | 20 | 108:52 | 33 |
2. | TJ Sokol Mistřín | 20 | 86.5:73.5 | 23 |
3. | TJ Sokol Slavonice | 20 | 88:72 | 22 |
4. | KK Orel Telnice | 20 | 87:73 | 22 |
5. | Centropen Dačice B | 20 | 88:72 | 21 |
6. | TJ Sokol Vracov | 20 | 84:76 | 21 |
7. | SK Baník Ratíškovice | 20 | 81:79 | 21 |
8. | TJ Lokomotiva ČB | 20 | 75.5:84.5 | 20 |
9. | TJ Sokol Husovice "B" | 20 | 68.5:91.5 | 17 |
10. | KK Slavoj Žirovnice | 20 | 71:89 | 16 |
11. | TJ Start Jihlava | 20 | 65.5:94.5 | 12 |
12. | Vltavan Loučovice | 20 | 57:103 | 12 |
1. | KK Hilton S.Ústí "A" | 20 | 91.5:68.5 | 27 |
2. | TJ Sokol Soběnov | 20 | 97:63 | 26 |
3. | TJ BOPO Třebíč | 20 | 94.5:65.5 | 26 |
4. | TJ Nové Město na Moravě | 20 | 91:69 | 26 |
5. | TJ Spartak Pelhřimov | 20 | 82:78 | 23 |
6. | TJ Slovan JH | 20 | 82:78 | 20 |
7. | Centropen Dačice C | 20 | 83:77 | 19 |
8. | TJ Jiskra Nová.. | 20 | 76.5:83.5 | 19 |
9. | TJ Blatná | 20 | 74:86 | 17 |
10. | TJ Nová Včelnice | 20 | 70.5:89.5 | 15 |
11. | TJ Třebíč "B" | 20 | 64:96 | 12 |
12. | TJ Tatran Lomnice n.. | 20 | 54:106 | 10 |
1. | TJ Sokol Nové Hrady | 19 | 95.5:56.5 | 28 |
2. | Kuželky Borovany | 19 | 89.5:62.5 | 25 |
3. | TJ Kunžak "A" | 19 | 89.5:62.5 | 24 |
4. | KK Hilton S.Ústí "B" | 19 | 74.5:77.5 | 20 |
5. | TJ Lokomotiva ČB "B" | 19 | 75.5:76.5 | 19 |
6. | Centropen Dačice E | 19 | 74.5:77.5 | 18 |
7. | Centropen Dačice D | 19 | 70:82 | 18 |
8. | TJ Spartak Soběslav | 19 | 76:76 | 17 |
9. | TJ Sokol Chotoviny B | 19 | 71:81 | 17 |
10. | TJ Dynamo ČB "A" | 19 | 70:82 | 17 |
11. | TJ Nová Ves u ČB | 19 | 70.5:81.5 | 15 |
12. | TJ Sokol Písek | 19 | 55.5:96.5 | 10 |
1. | TJ Sokol Nové Hrady | 19 | 95.5:56.5 | 28 |
2. | Kuželky Borovany | 19 | 89.5:62.5 | 25 |
3. | TJ Kunžak "A" | 19 | 89.5:62.5 | 24 |
4. | KK Hilton S.Ústí "B" | 19 | 74.5:77.5 | 20 |
5. | TJ Lokomotiva ČB "B" | 19 | 75.5:76.5 | 19 |
6. | Centropen Dačice E | 19 | 74.5:77.5 | 18 |
7. | Centropen Dačice D | 19 | 70:82 | 18 |
8. | TJ Spartak Soběslav | 19 | 76:76 | 17 |
9. | TJ Sokol Chotoviny B | 19 | 71:81 | 17 |
10. | TJ Dynamo ČB "A" | 19 | 70:82 | 17 |
11. | TJ Nová Ves u ČB | 19 | 70.5:81.5 | 15 |
12. | TJ Sokol Písek | 19 | 55.5:96.5 | 10 |
1. | Centropen Dačice F | 12 | 48.5:23.5 | 18 |
2. | TJ Sokol Slavonice "C" | 12 | 43:29 | 16 |
3. | TJ Sokol Slavonice "D" | 12 | 39.5:32.5 | 13 |
4. | TJ Tatran Lomnice n.. | 12 | 34:38 | 11 |
5. | TJ Kunžak "C" | 12 | 33:39 | 10 |
6. | TJ Nová Včelnice "B" | 12 | 33:39 | 10 |
7. | TJ Slovan JH "B" | 12 | 21:51 | 6 |
1. | KK Slovan Rosice Ž | 16 | 96.5:31.5 | 30 |
2. | SKK Náchod A | 16 | 88:40 | 25 |
3. | Centropen Dačice Ž | 16 | 67:61 | 20 |
4. | KK Jihlava Ž | 16 | 66.5:61.5 | 18 |
5. | Valašské Meziříčí Ž | 16 | 65:63 | 17 |
6. | Slavia Praha Ž | 16 | 64:64 | 17 |
7. | KC Zlín Ž | 16 | 54:74 | 12 |
8. | SKK Náchod B | 16 | 54.5:73.5 | 10 |
9. | KK Vyškov Ž | 16 | 49:79 | 8 |
10. | Spartak Přerov Ž | 16 | 35.5:92.5 | 3 |
1. | Centropen Dačice Dorost | 12 | 20:4 | 20 |
2. | TJ Třebíč | 12 | 14:10 | 14 |
3. | TJ Lokomotiva České.. | 12 | 14:10 | 14 |
4. | TJ Blatná | 12 | 14:10 | 14 |
5. | TJ Slovan Kamenice n.. | 12 | 12:12 | 12 |
6. | TJ Jiskra Nová Bystřice | 12 | 6:18 | 6 |
7. | TJ Sokol Soběnov | 12 | 4:20 | 4 |
Počet návštěv: 122294
Posledních 30 dnů: 1765 | Posledních 7 dnů: 443 | Poslední den: 40
© 2024 TJ Centropen Dačice, z.s. | Všechna práva vyhrazena | Info@kuzelkydacice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz