| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Interliga - 2026 / 2027 | 2 | 1027 | 514 | 3 | 1.5 |
| Interliga - 2025 / 2026 | 5 | 2414 | 483 | 6 | 1.2 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2024 / 2025 | 10 | 5849 | 585 | 18 | 1.8 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2023 / 2024 | 21 | 12069 | 575 | 32.5 | 1.5 |
| Baráž o Interligu - 2022 | 2 | 1198 | 599 | 3 | 1.5 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2019 / 2020 | 18 | 10320 | 573 | 38 | 2.1 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2018 / 2019 | 22 | 12154 | 552 | 51 | 2.3 |
| 2.KLM sk.B - Druhá liga mužů - 2017 / 2018 | 10 | 5719 | 572 | 25 | 2.5 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2014 / 2015 | 19 | 10783 | 568 | 45 | 2.4 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 10 | 5129 | 513 | 16 | 1.6 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 7 | 4007 | 572 | 19 | 2.7 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 4 | 2268 | 567 | 8 | 2 |
| 130 | 72937 | 6673 | 264.5 | 23.1 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2025 / 2026 | 11 | 6534 | 594 | 30 | 2.7 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 10 | 5621 | 562 | 26 | 2.6 |
| 21 | 12155 | 1156 | 56 | 5.3 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "A" | 130 | 72937 | 6673 | 264.5 | 23.1 |
| Dačice "B" | 21 | 12155 | 1156 | 56 | 5.3 |
| 151 | 85092 | 7829 | 320.5 | 28.4 |
| 1. | ŠK Železiarne Podbrezová | 7 | 51:5 | 14 |
| 2. | KK Slavoj Praha | 6 | 28.5:19.5 | 9 |
| 3. | ŠKK Trstená Starek | 5 | 24:16 | 7 |
| 4. | TJ Sokol Duchcov | 4 | 21.5:10.5 | 6 |
| 5. | Centropen Dačice A | 5 | 23:17 | 6 |
| 6. | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 20:20 | 6 |
| 7. | TJ Rakovice | 6 | 22:26 | 6 |
| 8. | KK Inter Bratislava | 4 | 14:18 | 4 |
| 9. | KK Tatran Sučany | 6 | 21:27 | 4 |
| 10. | KK Jihlava | 5 | 14:26 | 2 |
| 11. | TJ Červený Kostelec | 7 | 18:38 | 2 |
| 12. | KO Žarnovica | 6 | 7:41 | 0 |