| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Interliga - 2025 / 2026 | 22 | 12888 | 586 | 45 | 2 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2024 / 2025 | 21 | 13034 | 621 | 53.5 | 2.5 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2023 / 2024 | 15 | 9095 | 606 | 39 | 2.6 |
| Baráž o Interligu - 2022 | 1 | 564 | 564 | 1 | 1 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2019 / 2020 | 11 | 6348 | 577 | 22 | 2 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2018 / 2019 | 13 | 7422 | 571 | 27.5 | 2.1 |
| 2.KLM sk.B - Druhá liga mužů - 2017 / 2018 | 21 | 12012 | 572 | 53.5 | 2.5 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 12 | 6561 | 547 | 28 | 2.3 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 12 | 6993 | 583 | 27.5 | 2.3 |
| 128 | 74917 | 5227 | 297 | 19.3 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2019 / 2020 | 4 | 2308 | 577 | 11 | 2.8 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2014 / 2015 | 3 | 1652 | 551 | 6.5 | 2.2 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 8 | 4609 | 576 | 17.5 | 2.2 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 8 | 4681 | 585 | 25 | 3.1 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 2 | 1138 | 569 | 6 | 3 |
| 25 | 14388 | 2858 | 66 | 13.3 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "A" | 128 | 74917 | 5227 | 297 | 19.3 |
| Dačice "B" | 25 | 14388 | 2858 | 66 | 13.3 |
| 153 | 89305 | 8085 | 363 | 32.6 |
| 1. | ŠK Železiarne Podbrezová | 7 | 51:5 | 14 |
| 2. | KK Slavoj Praha | 6 | 28.5:19.5 | 9 |
| 3. | ŠKK Trstená Starek | 5 | 24:16 | 7 |
| 4. | TJ Sokol Duchcov | 4 | 21.5:10.5 | 6 |
| 5. | Centropen Dačice A | 5 | 23:17 | 6 |
| 6. | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 20:20 | 6 |
| 7. | TJ Rakovice | 6 | 22:26 | 6 |
| 8. | KK Inter Bratislava | 4 | 14:18 | 4 |
| 9. | KK Tatran Sučany | 6 | 21:27 | 4 |
| 10. | KK Jihlava | 5 | 14:26 | 2 |
| 11. | TJ Červený Kostelec | 7 | 18:38 | 2 |
| 12. | KO Žarnovica | 6 | 7:41 | 0 |