| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Interliga - 2026 / 2027 | 5 | 3110 | 622 | 14 | 2.8 |
| Interliga - 2025 / 2026 | 21 | 12208 | 581 | 36 | 1.7 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2024 / 2025 | 10 | 5513 | 551 | 21.5 | 2.2 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2023 / 2024 | 19 | 11361 | 598 | 39 | 2.1 |
| Baráž o Interligu - 2022 | 2 | 1195 | 598 | 5 | 2.5 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2019 / 2020 | 17 | 9510 | 559 | 41.5 | 2.4 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2018 / 2019 | 21 | 12256 | 584 | 47.5 | 2.3 |
| 2.KLM sk.B - Druhá liga mužů - 2017 / 2018 | 20 | 11792 | 590 | 62.5 | 3.1 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 20 | 11739 | 587 | 37.5 | 1.9 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 22 | 12479 | 567 | 50.5 | 2.3 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 4 | 2388 | 597 | 7 | 1.8 |
| 161 | 93551 | 6434 | 362 | 25.1 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Divize Jih - 2024 / 2025 | 17 | 9652 | 568 | 47.5 | 2.8 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "A" | 161 | 93551 | 6434 | 362 | 25.1 |
| Dačice "C" | 17 | 9652 | 568 | 47.5 | 2.8 |
| 178 | 103203 | 7002 | 409.5 | 27.9 |
| 1. | ŠK Železiarne Podbrezová | 7 | 51:5 | 14 |
| 2. | KK Slavoj Praha | 6 | 28.5:19.5 | 9 |
| 3. | ŠKK Trstená Starek | 5 | 24:16 | 7 |
| 4. | TJ Sokol Duchcov | 4 | 21.5:10.5 | 6 |
| 5. | Centropen Dačice A | 5 | 23:17 | 6 |
| 6. | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 20:20 | 6 |
| 7. | TJ Rakovice | 6 | 22:26 | 6 |
| 8. | KK Inter Bratislava | 4 | 14:18 | 4 |
| 9. | KK Tatran Sučany | 6 | 21:27 | 4 |
| 10. | KK Jihlava | 5 | 14:26 | 2 |
| 11. | TJ Červený Kostelec | 7 | 18:38 | 2 |
| 12. | KO Žarnovica | 6 | 7:41 | 0 |