| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Interliga - 2025 / 2026 | 1 | 603 | 603 | 1 | 1 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2024 / 2025 | 17 | 8546 | 503 | 25.5 | 1.5 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2023 / 2024 | 19 | 9737 | 512 | 34.5 | 1.8 |
| Baráž o Interligu - 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 19 | 10126 | 533 | 34.5 | 1.8 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 21 | 11945 | 569 | 44 | 2.1 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 1 | 527 | 527 | 0 | 0 |
| 79 | 41484 | 3247 | 139.5 | 8.2 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.KLM sk.B - Druhá liga mužů - 2026 / 2027 | 5 | 2925 | 585 | 5 | 1 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2025 / 2026 | 16 | 9028 | 564 | 32 | 2 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2019 / 2020 | 16 | 8010 | 501 | 23.5 | 1.5 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2018 / 2019 | 18 | 8746 | 486 | 34.5 | 1.9 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 4 | 1694 | 424 | 7.5 | 1.9 |
| 59 | 30403 | 2560 | 102.5 | 8.3 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Divize Jih - 2017 / 2018 | 11 | 5763 | 524 | 24 | 2.2 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "A" | 79 | 41484 | 3247 | 139.5 | 8.2 |
| Dačice "B" | 59 | 30403 | 2560 | 102.5 | 8.3 |
| Dačice "E" | 11 | 5763 | 524 | 24 | 2.2 |
| 149 | 77650 | 6331 | 266 | 18.7 |
| 1. | TJ Třebíč | 6 | 31:17 | 8 |
| 2. | TJ Horní Benešov | 5 | 21.5:18.5 | 8 |
| 3. | KK Blansko | 5 | 24:16 | 7 |
| 4. | Centropen Dačice B | 6 | 24.5:23.5 | 6 |
| 5. | SK Podlužan Prušánky | 6 | 21.5:26.5 | 6 |
| 6. | TJ Sokol Mistřín | 6 | 19.5:28.5 | 6 |
| 7. | TJ Opava | 5 | 21.5:18.5 | 5 |
| 8. | KK Moravská Slávia Brno | 6 | 23:25 | 5 |
| 9. | HKK Olomouc "A" | 4 | 20:12 | 4 |
| 10. | TJ Spartak Přerov | 5 | 18.5:21.5 | 4 |
| 11. | VKK Vsetín | 6 | 20.5:27.5 | 4 |
| 12. | TJ Start Rychnov nad Kněžnou | 6 | 18.5:29.5 | 3 |