| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Divize Jih - 2024 / 2025 | 1 | 510 | 510 | 1.5 | 1.5 |
| Divize Jih - 2023 / 2024 | 5 | 2321 | 464 | 8.5 | 1.7 |
| Divize Jih - -0001 | 4 | 927 | 232 | 2 | 0.5 |
| 10 | 3758 | 1206 | 12 | 3.7 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP1 - 2025 / 2026 | 16 | 7369 | 461 | 17 | 1.1 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP1 - 2026 / 2027 | 5 | 2231 | 446 | 7 | 1.4 |
| Jihočeský KP1 - 2024 / 2025 | 6 | 1769 | 295 | 3.5 | 0.6 |
| Jihočeský KP1 - 2024 / 2025 | 10 | 2608 | 261 | 5.5 | 0.6 |
| Jihočeský KP1 - 2023 / 2024 | 11 | 3798 | 345 | 9 | 0.8 |
| Krajský přebor 2 sk.B - 2019 / 2020 | 2 | 429 | 215 | 2 | 1 |
| Jihočeský KP1 - -0001 | 13 | 5503 | 423 | 11 | 0.8 |
| 47 | 16338 | 1985 | 38 | 5.2 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "C" | 10 | 3758 | 1206 | 12 | 3.7 |
| Dačice "D" | 16 | 7369 | 461 | 17 | 1.1 |
| Dačice "E" | 47 | 16338 | 1985 | 38 | 5.2 |
| 73 | 27465 | 3652 | 67 | 10 |
| 1. | TJ Sokol Chýnov | 5 | 31:9 | 9 |
| 2. | Centropen Dačice E | 6 | 29:19 | 8 |
| 3. | TJ Fezko Strakonice | 6 | 26:22 | 7 |
| 4. | TJ Jiskra Nová Bystřice "A" | 5 | 25:15 | 6 |
| 5. | TJ Kunžak "A" | 6 | 25.5:22.5 | 6 |
| 6. | TJ Sokol Slavonice "B" | 5 | 21:19 | 6 |
| 7. | Kuželky Borovany | 6 | 23:25 | 6 |
| 8. | SK Sezimovo Ústí "B" | 6 | 23:25 | 5 |
| 9. | TJ Nová Včelnice | 6 | 21.5:26.5 | 4 |
| 10. | TJ Lokomotiva ČB "B" | 5 | 13:27 | 4 |
| 11. | TJ Nová Ves u ČB | 5 | 14:26 | 3 |
| 12. | TJ Tatran Lomnice n.Luž. | 5 | 12:28 | 2 |