| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Interliga - 2025 / 2026 | 15 | 7101 | 473 | 12 | 0.8 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2024 / 2025 | 20 | 11891 | 595 | 42 | 2.1 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2023 / 2024 | 20 | 11383 | 569 | 38 | 1.9 |
| Baráž o Interligu - 2022 | 1 | 570 | 570 | 0.5 | 0.5 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2019 / 2020 | 2 | 585 | 293 | 2 | 1 |
| 2.KLM sk.B - Druhá liga mužů - 2017 / 2018 | 2 | 584 | 292 | 2 | 1 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 19 | 10730 | 565 | 37 | 1.9 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 2 | 1213 | 607 | 7 | 3.5 |
| 81 | 44057 | 3964 | 140.5 | 12.7 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.KLM sk.B - Druhá liga mužů - 2026 / 2027 | 5 | 2906 | 581 | 11 | 2.2 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2019 / 2020 | 2 | 567 | 284 | 3 | 1.5 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 3 | 1670 | 557 | 8.5 | 2.8 |
| 5 | 2237 | 841 | 11.5 | 4.3 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP2 - 2021 / 2022 | 10 | 4625 | 463 | 14 | 1.4 |
| Krajský přebor 2 sk.B - 2019 / 2020 | 16 | 7401 | 463 | 24 | 1.5 |
| Divize Jih - 2018 / 2019 | 18 | 9208 | 512 | 45 | 2.5 |
| Divize Jih - 2017 / 2018 | 21 | 11175 | 532 | 43 | 2 |
| Divize Jih - 2014 / 2015 | 22 | 9903 | 450 | 26 | 1.2 |
| Jihočeský KP2 - -0001 | 3 | 1403 | 468 | 5 | 1.7 |
| 90 | 43715 | 2888 | 157 | 10.3 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "A" | 81 | 44057 | 3964 | 140.5 | 12.7 |
| Dačice "B" | 5 | 2906 | 581 | 11 | 2.2 |
| Dačice "C" | 5 | 2237 | 841 | 11.5 | 4.3 |
| Dačice "E" | 90 | 43715 | 2888 | 157 | 10.3 |
| 181 | 92915 | 8274 | 320 | 29.5 |
| 1. | TJ Sokol Chýnov | 5 | 31:9 | 9 |
| 2. | Centropen Dačice E | 6 | 29:19 | 8 |
| 3. | TJ Fezko Strakonice | 6 | 26:22 | 7 |
| 4. | TJ Jiskra Nová Bystřice "A" | 5 | 25:15 | 6 |
| 5. | TJ Kunžak "A" | 6 | 25.5:22.5 | 6 |
| 6. | TJ Sokol Slavonice "B" | 5 | 21:19 | 6 |
| 7. | Kuželky Borovany | 6 | 23:25 | 6 |
| 8. | SK Sezimovo Ústí "B" | 6 | 23:25 | 5 |
| 9. | TJ Nová Včelnice | 6 | 21.5:26.5 | 4 |
| 10. | TJ Lokomotiva ČB "B" | 5 | 13:27 | 4 |
| 11. | TJ Nová Ves u ČB | 5 | 14:26 | 3 |
| 12. | TJ Tatran Lomnice n.Luž. | 5 | 12:28 | 2 |