máte dotaz na náš klub
Daniel Kovář
Daniel Kovář
Hráč
Post Hráč
Národnost Česko

Statistiky

Dačice "A"

Soutěž Z K øK DB øDB
Interliga - 2025 / 2026 1 154 154 1 1
1. KLM – První liga mužů - 2024 / 2025 3 1203 401 5 1.7
1. KLM – První liga mužů - 2019 / 2020 14 7397 528 20.5 1.5
1. KLM – První liga mužů - 2018 / 2019 22 11568 526 50.5 2.3
2.KLM sk.B - Druhá liga mužů - 2017 / 2018 17 9034 531 35 2.1
1. KLM – První liga mužů - -0001 4 2329 582 9 2.3
61 31685 2722 121 10.9
Z – Zápasy
K – Kuželky
øK – Průměr kuželky
DB – Dílčí body
øDB – Průměr dílčí body

Dačice "B"

Soutěž Z K øK DB øDB
3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2024 / 2025 3 1750 583 8 2.7
3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2014 / 2015 16 8789 549 37.5 2.3
19 10539 1132 45.5 5
Z – Zápasy
K – Kuželky
øK – Průměr kuželky
DB – Dílčí body
øDB – Průměr dílčí body

Dačice "C"

Soutěž Z K øK DB øDB
3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2025 / 2026 1 569 569 2 2
Divize Jih - -0001 1 470 470 0.5 0.5
2 1039 1039 2.5 2.5
Z – Zápasy
K – Kuželky
øK – Průměr kuželky
DB – Dílčí body
øDB – Průměr dílčí body

Dačice "E"

Soutěž Z K øK DB øDB
Jihočeský KP1 - 2026 / 2027 6 2775 463 8 1.3
Jihočeský KP1 - 2025 / 2026 18 8649 481 31 1.7
Jihočeský KP1 - 2024 / 2025 11 5174 470 18 1.6
Jihočeský KP1 - 2024 / 2025 22 10501 477 35 1.6
Jihočeský KP1 - 2023 / 2024 15 6750 450 21 1.4
Jihočeský KP1 - 2023 / 2024 2 938 469 4 2
Jihočeský KP1 - -0001 2 856 428 2 1
76 35643 3238 119 10.6
Z – Zápasy
K – Kuželky
øK – Průměr kuželky
DB – Dílčí body
øDB – Průměr dílčí body

Celkové statistiky

Tým Z K øK DB øDB
Dačice "A" 61 31685 2722 121 10.9
Dačice "B" 19 10539 1132 45.5 5
Dačice "C" 2 1039 1039 2.5 2.5
Dačice "E" 76 35643 3238 119 10.6
158 78906 8131 288 29
Z – Zápasy
K – Kuželky
øK – Průměr kuželky
DB – Dílčí body
øDB – Průměr dílčí body

Podporujte a sledujte nás

1. TJ Sokol Chýnov 5 31:9 9
2. Centropen Dačice E 6 29:19 8
3. TJ Fezko Strakonice 6 26:22 7
4. TJ Jiskra Nová Bystřice "A" 5 25:15 6
5. TJ Kunžak "A" 6 25.5:22.5 6
6. TJ Sokol Slavonice "B" 5 21:19 6
7. Kuželky Borovany 6 23:25 6
8. SK Sezimovo Ústí "B" 6 23:25 5
9. TJ Nová Včelnice 6 21.5:26.5 4
10. TJ Lokomotiva ČB "B" 5 13:27 4
11. TJ Nová Ves u ČB 5 14:26 3
12. TJ Tatran Lomnice n.Luž. 5 12:28 2
Kompletní tabulka

Partneři a sponzoři