| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP1 - 2024 / 2025 | 2 | 992 | 496 | 3 | 1.5 |
| Jihočeský KP1 - 2024 / 2025 | 2 | 992 | 496 | 3 | 1.5 |
| Jihočeský KP2 - 2021 / 2022 | 9 | 4033 | 448 | 13 | 1.4 |
| Krajský přebor 2 sk.B - 2019 / 2020 | 15 | 6578 | 439 | 19.5 | 1.3 |
| Divize Jih - 2018 / 2019 | 19 | 9550 | 503 | 38 | 2 |
| Divize Jih - 2017 / 2018 | 10 | 5082 | 508 | 16 | 1.6 |
| Divize Jih - 2014 / 2015 | 22 | 8969 | 408 | 17 | 0.8 |
| 79 | 36196 | 3298 | 109.5 | 10.1 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.KLZ - První liga žen - 2026 / 2027 | 6 | 3497 | 583 | 12 | 2 |
| 1.KLZ - První liga žen - 2025 / 2026 | 17 | 8135 | 479 | 29 | 1.7 |
| 1.KLZ - První liga žen - 2024 / 2025 | 8 | 4695 | 587 | 12.5 | 1.6 |
| 1.KLZ - První liga žen - 2023 / 2024 | 16 | 8447 | 528 | 30 | 1.9 |
| 2.KLZ sk.B - Druhá liga žen - 2021 / 2022 | 5 | 2698 | 540 | 12 | 2.4 |
| 2.KLZ sk.B - Druhá liga žen - -0001 | 13 | 7009 | 539 | 24.5 | 1.9 |
| 65 | 34481 | 3256 | 120 | 11.5 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "E" | 79 | 36196 | 3298 | 109.5 | 10.1 |
| Dačice Ženy | 65 | 34481 | 3256 | 120 | 11.5 |
| 144 | 70677 | 6554 | 229.5 | 21.6 |
| 1. | TJ Sokol Chýnov | 5 | 31:9 | 9 |
| 2. | Centropen Dačice E | 6 | 29:19 | 8 |
| 3. | TJ Fezko Strakonice | 6 | 26:22 | 7 |
| 4. | TJ Jiskra Nová Bystřice "A" | 5 | 25:15 | 6 |
| 5. | TJ Kunžak "A" | 6 | 25.5:22.5 | 6 |
| 6. | TJ Sokol Slavonice "B" | 5 | 21:19 | 6 |
| 7. | Kuželky Borovany | 6 | 23:25 | 6 |
| 8. | SK Sezimovo Ústí "B" | 6 | 23:25 | 5 |
| 9. | TJ Nová Včelnice | 6 | 21.5:26.5 | 4 |
| 10. | TJ Lokomotiva ČB "B" | 5 | 13:27 | 4 |
| 11. | TJ Nová Ves u ČB | 5 | 14:26 | 3 |
| 12. | TJ Tatran Lomnice n.Luž. | 5 | 12:28 | 2 |