| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Interliga - 2025 / 2026 | 1 | 603 | 603 | 1 | 1 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2024 / 2025 | 17 | 8546 | 503 | 25.5 | 1.5 |
| 1. KLM – První liga mužů - 2023 / 2024 | 19 | 9737 | 512 | 34.5 | 1.8 |
| Baráž o Interligu - 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 19 | 10126 | 533 | 34.5 | 1.8 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 21 | 11945 | 569 | 44 | 2.1 |
| 1. KLM – První liga mužů - -0001 | 1 | 527 | 527 | 0 | 0 |
| 79 | 41484 | 3247 | 139.5 | 8.2 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.KLM sk.B - Druhá liga mužů - 2026 / 2027 | 5 | 2925 | 585 | 5 | 1 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2025 / 2026 | 16 | 9028 | 564 | 32 | 2 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2019 / 2020 | 16 | 8010 | 501 | 23.5 | 1.5 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2018 / 2019 | 18 | 8746 | 486 | 34.5 | 1.9 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 4 | 1694 | 424 | 7.5 | 1.9 |
| 59 | 30403 | 2560 | 102.5 | 8.3 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Divize Jih - 2017 / 2018 | 11 | 5763 | 524 | 24 | 2.2 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "A" | 79 | 41484 | 3247 | 139.5 | 8.2 |
| Dačice "B" | 59 | 30403 | 2560 | 102.5 | 8.3 |
| Dačice "E" | 11 | 5763 | 524 | 24 | 2.2 |
| 149 | 77650 | 6331 | 266 | 18.7 |
| 1. | TJ Sokol Chýnov | 5 | 31:9 | 9 |
| 2. | Centropen Dačice E | 6 | 29:19 | 8 |
| 3. | TJ Fezko Strakonice | 6 | 26:22 | 7 |
| 4. | TJ Jiskra Nová Bystřice "A" | 5 | 25:15 | 6 |
| 5. | TJ Kunžak "A" | 6 | 25.5:22.5 | 6 |
| 6. | TJ Sokol Slavonice "B" | 5 | 21:19 | 6 |
| 7. | Kuželky Borovany | 6 | 23:25 | 6 |
| 8. | SK Sezimovo Ústí "B" | 6 | 23:25 | 5 |
| 9. | TJ Nová Včelnice | 6 | 21.5:26.5 | 4 |
| 10. | TJ Lokomotiva ČB "B" | 5 | 13:27 | 4 |
| 11. | TJ Nová Ves u ČB | 5 | 14:26 | 3 |
| 12. | TJ Tatran Lomnice n.Luž. | 5 | 12:28 | 2 |