| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. KLM – První liga mužů - 2023 / 2024 | 4 | 1138 | 285 | 3 | 0.8 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2025 / 2026 | 13 | 7111 | 547 | 22 | 1.7 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2024 / 2025 | 3 | 1777 | 592 | 7 | 2.3 |
| 16 | 8888 | 1139 | 29 | 4 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2026 / 2027 | 5 | 2493 | 499 | 8 | 1.6 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 1 | 568 | 568 | 2 | 2 |
| 6 | 3061 | 1067 | 10 | 3.6 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP1 - 2024 / 2025 | 1 | 402 | 402 | 1 | 1 |
| Jihočeský KP1 - 2023 / 2024 | 2 | 920 | 460 | 3 | 1.5 |
| Jihočeský KP1 - 2023 / 2024 | 15 | 6254 | 417 | 19 | 1.3 |
| Jihočeský KP1 - 2021 / 2022 | 1 | 446 | 446 | 1 | 1 |
| Divize Jih - -0001 | 13 | 6814 | 524 | 28 | 2.2 |
| 32 | 14836 | 2249 | 52 | 7 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2024 / 2025 | 5 | 2222 | 444 | 9 | 1.8 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - -0001 | 3 | 1314 | 438 | 5 | 1.7 |
| 8 | 3536 | 882 | 14 | 3.5 |
| Soutěž | Z | K | øK | øDB |
|---|---|---|---|---|
| 1.KLD sk.C - První liga dorostu - 2023 / 2024 | 8 | 4401 | 550 | 0 |
| 1.KLD sk.D - První liga dorostu - -0001 | 8 | 4186 | 523 | 0 |
| 1.KLD sk.C - První liga dorostu - -0001 | 3 | 1629 | 543 | 0 |
| 1.KLD sk.C - První liga dorostu - -0001 | 3 | 1500 | 500 | 0 |
| 22 | 11716 | 2116 | 0 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "A" | 4 | 1138 | 285 | 3 | 0.8 |
| Dačice "B" | 16 | 8888 | 1139 | 29 | 4 |
| Dačice "C" | 6 | 3061 | 1067 | 10 | 3.6 |
| Dačice "D" | 32 | 14836 | 2249 | 52 | 7 |
| Dačice "F" | 8 | 3536 | 882 | 14 | 3.5 |
| Dorost "A" | 22 | 11716 | 2116 | 0 | 0 |
| 88 | 43175 | 7738 | 108 | 18.9 |
| 1. | TJ Sokol Luhačovice | 6 | 28:20 | 9 |
| 2. | Centropen Dačice C | 6 | 30:18 | 8 |
| 3. | TJ Sokol Vracov | 6 | 29:19 | 8 |
| 4. | TJ Sokol Husovice B | 6 | 27.5:20.5 | 8 |
| 5. | KK Vyškov B | 6 | 27:21 | 8 |
| 6. | SK Baník Ratíškovice | 6 | 26:22 | 6 |
| 7. | TJ Sokol Slavonice | 6 | 25:23 | 6 |
| 8. | TJ Start KK Jihlava B | 6 | 23.5:24.5 | 6 |
| 9. | KC Zlín | 6 | 21:27 | 4 |
| 10. | TJ Sokol Mistřín B | 6 | 19:29 | 4 |
| 11. | KK Orel Telnice | 6 | 20:28 | 3 |
| 12. | TJ Sokol Šanov | 6 | 12:36 | 2 |