| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2024 / 2025 | 11 | 6278 | 571 | 22.5 | 2 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2026 / 2027 | 5 | 2601 | 520 | 13 | 2.6 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2025 / 2026 | 19 | 10969 | 577 | 46 | 2.4 |
| Divize Jih - 2024 / 2025 | 11 | 5876 | 534 | 24 | 2.2 |
| 35 | 19446 | 1631 | 83 | 7.2 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP1 - 2023 / 2024 | 5 | 1760 | 352 | 2 | 0.4 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2023 / 2024 | 12 | 5118 | 427 | 19.5 | 1.6 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.KLD sk.D - První liga dorostu - 2026 / 2027 | 3 | 1698 | 566 | 0 | 0 |
| 1.KLD sk.C - První liga dorostu - 2025 / 2026 | 13 | 7420 | 571 | 0 | 0 |
| 1.KLD sk.C - První liga dorostu - 2024 / 2025 | 12 | 6806 | 567 | 0 | 0 |
| 1.KLD sk.C - První liga dorostu - 2023 / 2024 | 10 | 5160 | 516 | 0 | 0 |
| 38 | 21084 | 2220 | 0 | 0 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "B" | 11 | 6278 | 571 | 22.5 | 2 |
| Dačice "C" | 35 | 19446 | 1631 | 83 | 7.2 |
| Dačice "D" | 5 | 1760 | 352 | 2 | 0.4 |
| Dačice "F" | 12 | 5118 | 427 | 19.5 | 1.6 |
| Dorost "A" | 38 | 21084 | 2220 | 0 | 0 |
| 101 | 53686 | 5201 | 127 | 11.2 |
| 1. | TJ Sokol Luhačovice | 6 | 28:20 | 9 |
| 2. | Centropen Dačice C | 6 | 30:18 | 8 |
| 3. | TJ Sokol Vracov | 6 | 29:19 | 8 |
| 4. | TJ Sokol Husovice B | 6 | 27.5:20.5 | 8 |
| 5. | KK Vyškov B | 6 | 27:21 | 8 |
| 6. | SK Baník Ratíškovice | 6 | 26:22 | 6 |
| 7. | TJ Sokol Slavonice | 6 | 25:23 | 6 |
| 8. | TJ Start KK Jihlava B | 6 | 23.5:24.5 | 6 |
| 9. | KC Zlín | 6 | 21:27 | 4 |
| 10. | TJ Sokol Mistřín B | 6 | 19:29 | 4 |
| 11. | KK Orel Telnice | 6 | 20:28 | 3 |
| 12. | TJ Sokol Šanov | 6 | 12:36 | 2 |