| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Krajský přebor 2 sk.B - 2018 / 2019 | 10 | 3944 | 394 | 6 | 0.6 |
| Krajský přebor II. - - 2017 / 2018 | 2 | 867 | 434 | 1 | 0.5 |
| 12 | 4811 | 828 | 7 | 1.1 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP1 - 2024 / 2025 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jihočeský KP1 - 2024 / 2025 | 12 | 4528 | 377 | 7 | 0.6 |
| Jihočeský KP1 - 2023 / 2024 | 1 | 407 | 407 | 0 | 0 |
| Jihočeský KP1 - 2023 / 2024 | 12 | 4384 | 365 | 6 | 0.5 |
| Divize Jih - -0001 | 14 | 6861 | 490 | 13.5 | 1 |
| 40 | 16180 | 1639 | 26.5 | 2.1 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Okresní Přebor Jindřichohradecka - 2026 / 2027 | 3 | 1199 | 400 | 3 | 1 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2025 / 2026 | 8 | 2950 | 369 | 5 | 0.6 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2019 / 2020 | 10 | 4055 | 406 | 11.5 | 1.2 |
| 21 | 8204 | 1175 | 19.5 | 2.8 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "C" | 12 | 4811 | 828 | 7 | 1.1 |
| Dačice "D" | 40 | 16180 | 1639 | 26.5 | 2.1 |
| Dačice "G" | 21 | 8204 | 1175 | 19.5 | 2.8 |
| 73 | 29195 | 3642 | 53 | 6 |
| 1. | TJ Sokol Luhačovice | 6 | 28:20 | 9 |
| 2. | Centropen Dačice C | 6 | 30:18 | 8 |
| 3. | TJ Sokol Vracov | 6 | 29:19 | 8 |
| 4. | TJ Sokol Husovice B | 6 | 27.5:20.5 | 8 |
| 5. | KK Vyškov B | 6 | 27:21 | 8 |
| 6. | SK Baník Ratíškovice | 6 | 26:22 | 6 |
| 7. | TJ Sokol Slavonice | 6 | 25:23 | 6 |
| 8. | TJ Start KK Jihlava B | 6 | 23.5:24.5 | 6 |
| 9. | KC Zlín | 6 | 21:27 | 4 |
| 10. | TJ Sokol Mistřín B | 6 | 19:29 | 4 |
| 11. | KK Orel Telnice | 6 | 20:28 | 3 |
| 12. | TJ Sokol Šanov | 6 | 12:36 | 2 |