máte dotaz na náš klub
Radek Beranovský
Radek Beranovský
Hráč
Post Hráč
Národnost Česko

Statistiky

Dačice "A"

Soutěž Z K øK DB øDB
1. KLM – První liga mužů - 2023 / 2024 1 0 0 0 0
Z – Zápasy
K – Kuželky
øK – Průměr kuželky
DB – Dílčí body
øDB – Průměr dílčí body

Dačice "B"

Soutěž Z K øK DB øDB
3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2024 / 2025 2 1245 623 4 2
3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2023 / 2024 3 1584 528 2 0.7
3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2019 / 2020 1 482 482 1 1
3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2018 / 2019 2 1028 514 1 0.5
3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2017 / 2018 1 551 551 2 2
3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 1 595 595 3 3
10 5485 3293 13 9.2
Z – Zápasy
K – Kuželky
øK – Průměr kuželky
DB – Dílčí body
øDB – Průměr dílčí body

Dačice "C"

Soutěž Z K øK DB øDB
3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2026 / 2027 4 1955 489 5 1.3
3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2025 / 2026 1 599 599 4 4
Divize Jih - 2024 / 2025 22 12021 546 53 2.4
Divize Jih - 2023 / 2024 19 9845 518 48 2.5
Divize Jih - -0001 18 9582 532 41 2.3
64 34002 2684 151 12.5
Z – Zápasy
K – Kuželky
øK – Průměr kuželky
DB – Dílčí body
øDB – Průměr dílčí body

Dačice "D"

Soutěž Z K øK DB øDB
Jihočeský KP1 - 2025 / 2026 22 10339 470 30 1.4
Jihočeský KP1 - 2021 / 2022 14 6208 443 15 1.1
Jihočeský KP1 - 2019 / 2020 13 5727 441 16.5 1.3
Krajský přebor 2 sk.B - 2018 / 2019 7 3272 467 12 1.7
Jihočeský KP1 - -0001 3 1351 450 5 1.7
59 26897 2271 78.5 7.2
Z – Zápasy
K – Kuželky
øK – Průměr kuželky
DB – Dílčí body
øDB – Průměr dílčí body

Dačice "E"

Soutěž Z K øK DB øDB
Divize Jih - 2018 / 2019 8 3182 398 14 1.8
Divize Jih - 2017 / 2018 5 2439 488 8 1.6
13 5621 886 22 3.4
Z – Zápasy
K – Kuželky
øK – Průměr kuželky
DB – Dílčí body
øDB – Průměr dílčí body

Celkové statistiky

Tým Z K øK DB øDB
Dačice "A" 1 0 0 0 0
Dačice "B" 10 5485 3293 13 9.2
Dačice "C" 64 34002 2684 151 12.5
Dačice "D" 59 26897 2271 78.5 7.2
Dačice "E" 13 5621 886 22 3.4
147 72005 9134 264.5 32.3
Z – Zápasy
K – Kuželky
øK – Průměr kuželky
DB – Dílčí body
øDB – Průměr dílčí body

Podporujte a sledujte nás

1. TJ Sokol Luhačovice 6 28:20 9
2. Centropen Dačice C 6 30:18 8
3. TJ Sokol Vracov 6 29:19 8
4. TJ Sokol Husovice B 6 27.5:20.5 8
5. KK Vyškov B 6 27:21 8
6. SK Baník Ratíškovice 6 26:22 6
7. TJ Sokol Slavonice 6 25:23 6
8. TJ Start KK Jihlava B 6 23.5:24.5 6
9. KC Zlín 6 21:27 4
10. TJ Sokol Mistřín B 6 19:29 4
11. KK Orel Telnice 6 20:28 3
12. TJ Sokol Šanov 6 12:36 2
Kompletní tabulka

Partneři a sponzoři