| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Krajský přebor 2 sk.B - 2018 / 2019 | 11 | 4520 | 411 | 12 | 1.1 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Okresní Přebor Jindřichohradecka - 2026 / 2027 | 3 | 1303 | 434 | 3 | 1 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2025 / 2026 | 7 | 2113 | 302 | 8 | 1.1 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2024 / 2025 | 11 | 4284 | 389 | 12 | 1.1 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2024 / 2025 | 1 | 359 | 359 | 0 | 0 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2019 / 2020 | 12 | 4903 | 409 | 17 | 1.4 |
| 34 | 12962 | 1893 | 40 | 4.6 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.KLZ - První liga žen - 2026 / 2027 | 1 | 131 | 131 | 0 | 0 |
| 2.KLZ sk.B - Druhá liga žen - 2021 / 2022 | 11 | 3049 | 277 | 10.5 | 1 |
| 2.KLZ sk.B - Druhá liga žen - -0001 | 3 | 994 | 331 | 1 | 0.3 |
| 15 | 4174 | 739 | 11.5 | 1.3 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "C" | 11 | 4520 | 411 | 12 | 1.1 |
| Dačice "G" | 34 | 12962 | 1893 | 40 | 4.6 |
| Dačice Ženy | 15 | 4174 | 739 | 11.5 | 1.3 |
| 60 | 21656 | 3043 | 63.5 | 7 |
| 1. | TJ Nová Včelnice "B" | 4 | 17:7 | 6 |
| 2. | TJ Jiskra Nová Bystřice "B" | 2 | 9.5:2.5 | 4 |
| 3. | TJ Sokol Slavonice "D" | 2 | 9:3 | 4 |
| 4. | Centropen Dačice G | 3 | 11:7 | 4 |
| 5. | TJ Nová Včelnice "C" | 4 | 13:11 | 4 |
| 6. | Centropen Dačice H | 3 | 7:11 | 2 |
| 7. | TJ Sokol Slavonice "C" | 3 | 5.5:12.5 | 2 |
| 8. | TJ Kunžak "C" | 4 | 8:16 | 2 |
| 9. | TJ Slovan JH "B" | 3 | 4:14 | 0 |