| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Krajský přebor 2 sk.B - 2018 / 2019 | 10 | 3944 | 394 | 6 | 0.6 |
| Krajský přebor II. - - 2017 / 2018 | 2 | 867 | 434 | 1 | 0.5 |
| 12 | 4811 | 828 | 7 | 1.1 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP1 - 2024 / 2025 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jihočeský KP1 - 2024 / 2025 | 12 | 4528 | 377 | 7 | 0.6 |
| Jihočeský KP1 - 2023 / 2024 | 1 | 407 | 407 | 0 | 0 |
| Jihočeský KP1 - 2023 / 2024 | 12 | 4384 | 365 | 6 | 0.5 |
| Divize Jih - -0001 | 14 | 6861 | 490 | 13.5 | 1 |
| 40 | 16180 | 1639 | 26.5 | 2.1 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Okresní Přebor Jindřichohradecka - 2026 / 2027 | 3 | 1199 | 400 | 3 | 1 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2025 / 2026 | 8 | 2950 | 369 | 5 | 0.6 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2019 / 2020 | 10 | 4055 | 406 | 11.5 | 1.2 |
| 21 | 8204 | 1175 | 19.5 | 2.8 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "C" | 12 | 4811 | 828 | 7 | 1.1 |
| Dačice "D" | 40 | 16180 | 1639 | 26.5 | 2.1 |
| Dačice "G" | 21 | 8204 | 1175 | 19.5 | 2.8 |
| 73 | 29195 | 3642 | 53 | 6 |
| 1. | TJ Nová Včelnice "B" | 4 | 17:7 | 6 |
| 2. | TJ Jiskra Nová Bystřice "B" | 2 | 9.5:2.5 | 4 |
| 3. | TJ Sokol Slavonice "D" | 2 | 9:3 | 4 |
| 4. | Centropen Dačice G | 3 | 11:7 | 4 |
| 5. | TJ Nová Včelnice "C" | 4 | 13:11 | 4 |
| 6. | Centropen Dačice H | 3 | 7:11 | 2 |
| 7. | TJ Sokol Slavonice "C" | 3 | 5.5:12.5 | 2 |
| 8. | TJ Kunžak "C" | 4 | 8:16 | 2 |
| 9. | TJ Slovan JH "B" | 3 | 4:14 | 0 |