| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2024 / 2025 | 1 | 566 | 566 | 2 | 2 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2023 / 2024 | 2 | 1112 | 556 | 3 | 1.5 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 1 | 527 | 527 | 1 | 1 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 1 | 530 | 530 | 2 | 2 |
| 5 | 2735 | 2179 | 8 | 6.5 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2025 / 2026 | 19 | 10362 | 545 | 41 | 2.2 |
| Divize Jih - 2024 / 2025 | 20 | 11252 | 563 | 50 | 2.5 |
| Divize Jih - 2023 / 2024 | 21 | 11138 | 530 | 56.5 | 2.7 |
| Divize Jih - -0001 | 21 | 10947 | 521 | 42 | 2 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 4 | 2212 | 553 | 11 | 2.8 |
| 85 | 45911 | 2712 | 200.5 | 12.2 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP1 - 2021 / 2022 | 19 | 8632 | 454 | 26.5 | 1.4 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP2 - 2026 / 2027 | 4 | 1867 | 467 | 4 | 1 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "B" | 5 | 2735 | 2179 | 8 | 6.5 |
| Dačice "C" | 85 | 45911 | 2712 | 200.5 | 12.2 |
| Dačice "D" | 19 | 8632 | 454 | 26.5 | 1.4 |
| Dačice "F" | 4 | 1867 | 467 | 4 | 1 |
| 113 | 59145 | 5812 | 239 | 21.1 |
| 1. | TJ Dynamo ČB A | 6 | 29:19 | 10 |
| 2. | KK Český Krumlov A | 6 | 29.5:18.5 | 8 |
| 3. | TJ Blatná B | 6 | 27:21 | 8 |
| 4. | TJ Sokol Písek | 5 | 22:18 | 6 |
| 5. | Centropen Dačice F | 6 | 24.5:23.5 | 6 |
| 6. | TJ Spartak Trhové Sviny A | 6 | 21:27 | 6 |
| 7. | TJ Vltavan Loučovice B | 6 | 23:25 | 5 |
| 8. | TJ Lokomotiva Tábor B | 5 | 17.5:22.5 | 5 |
| 9. | TJ Sokol Chotoviny B | 6 | 23:25 | 4 |
| 10. | TJ Kunžak B | 6 | 20:28 | 4 |
| 11. | TJ Loko Č. Budějovice C | 5 | 21:19 | 3 |
| 12. | TJ Sokol Nové Hrady C | 5 | 14.5:25.5 | 3 |