| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Divize Jih - 2024 / 2025 | 5 | 887 | 177 | 4 | 0.8 |
| Divize Jih - 2023 / 2024 | 9 | 3940 | 438 | 6 | 0.7 |
| Divize Jih - -0001 | 13 | 6129 | 471 | 14 | 1.1 |
| 27 | 10956 | 1086 | 24 | 2.6 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP1 - 2021 / 2022 | 6 | 2352 | 392 | 3 | 0.5 |
| Jihočeský KP1 - 2019 / 2020 | 14 | 5776 | 413 | 8 | 0.6 |
| Krajský přebor 2 sk.B - 2018 / 2019 | 17 | 6991 | 411 | 10.5 | 0.6 |
| Jihočeský KP1 - -0001 | 2 | 883 | 442 | 2 | 1 |
| 39 | 16002 | 1658 | 23.5 | 2.7 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP2 - 2026 / 2027 | 2 | 341 | 171 | 0 | 0 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2025 / 2026 | 13 | 5425 | 417 | 9 | 0.7 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2024 / 2025 | 8 | 3223 | 403 | 7 | 0.9 |
| 23 | 8989 | 991 | 16 | 1.6 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "C" | 27 | 10956 | 1086 | 24 | 2.6 |
| Dačice "D" | 39 | 16002 | 1658 | 23.5 | 2.7 |
| Dačice "F" | 23 | 8989 | 991 | 16 | 1.6 |
| 89 | 35947 | 3735 | 63.5 | 6.9 |
| 1. | TJ Dynamo ČB A | 6 | 29:19 | 10 |
| 2. | KK Český Krumlov A | 6 | 29.5:18.5 | 8 |
| 3. | TJ Blatná B | 6 | 27:21 | 8 |
| 4. | TJ Sokol Písek | 5 | 22:18 | 6 |
| 5. | Centropen Dačice F | 6 | 24.5:23.5 | 6 |
| 6. | TJ Spartak Trhové Sviny A | 6 | 21:27 | 6 |
| 7. | TJ Vltavan Loučovice B | 6 | 23:25 | 5 |
| 8. | TJ Lokomotiva Tábor B | 5 | 17.5:22.5 | 5 |
| 9. | TJ Sokol Chotoviny B | 6 | 23:25 | 4 |
| 10. | TJ Kunžak B | 6 | 20:28 | 4 |
| 11. | TJ Loko Č. Budějovice C | 5 | 21:19 | 3 |
| 12. | TJ Sokol Nové Hrady C | 5 | 14.5:25.5 | 3 |