| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Divize Jih - 2024 / 2025 | 4 | 2002 | 501 | 2 | 0.5 |
| Divize Jih - 2023 / 2024 | 11 | 4294 | 390 | 9 | 0.8 |
| Divize Jih - -0001 | 9 | 4455 | 495 | 16 | 1.8 |
| 24 | 10751 | 1386 | 27 | 3.1 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP1 - 2021 / 2022 | 12 | 3547 | 296 | 3 | 0.3 |
| Jihočeský KP1 - 2019 / 2020 | 14 | 5804 | 415 | 11 | 0.8 |
| Krajský přebor 2 sk.B - 2018 / 2019 | 9 | 3617 | 402 | 10 | 1.1 |
| Jihočeský KP1 - -0001 | 3 | 811 | 270 | 0 | 0 |
| 38 | 13779 | 1383 | 24 | 2.2 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP2 - 2026 / 2027 | 5 | 1678 | 336 | 3 | 0.6 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2025 / 2026 | 11 | 4241 | 386 | 9 | 0.8 |
| 16 | 5919 | 722 | 12 | 1.4 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "C" | 24 | 10751 | 1386 | 27 | 3.1 |
| Dačice "D" | 38 | 13779 | 1383 | 24 | 2.2 |
| Dačice "F" | 16 | 5919 | 722 | 12 | 1.4 |
| 78 | 30449 | 3491 | 63 | 6.7 |
| 1. | TJ Dynamo ČB A | 6 | 29:19 | 10 |
| 2. | KK Český Krumlov A | 6 | 29.5:18.5 | 8 |
| 3. | TJ Blatná B | 6 | 27:21 | 8 |
| 4. | TJ Sokol Písek | 5 | 22:18 | 6 |
| 5. | Centropen Dačice F | 6 | 24.5:23.5 | 6 |
| 6. | TJ Spartak Trhové Sviny A | 6 | 21:27 | 6 |
| 7. | TJ Vltavan Loučovice B | 6 | 23:25 | 5 |
| 8. | TJ Lokomotiva Tábor B | 5 | 17.5:22.5 | 5 |
| 9. | TJ Sokol Chotoviny B | 6 | 23:25 | 4 |
| 10. | TJ Kunžak B | 6 | 20:28 | 4 |
| 11. | TJ Loko Č. Budějovice C | 5 | 21:19 | 3 |
| 12. | TJ Sokol Nové Hrady C | 5 | 14.5:25.5 | 3 |