| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - 2019 / 2020 | 9 | 4219 | 469 | 15 | 1.7 |
| Krajský přebor 2 sk.B - 2018 / 2019 | 16 | 6569 | 411 | 14.5 | 0.9 |
| Krajský přebor II. - - 2017 / 2018 | 5 | 2193 | 439 | 3 | 0.6 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 13 | 6951 | 535 | 17 | 1.3 |
| 3.KLM sk.D - Třetí liga mužů - -0001 | 1 | 510 | 510 | 0 | 0 |
| 44 | 20442 | 2364 | 49.5 | 4.5 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Divize Jih - 2026 / 2027 | 1 | 407 | 407 | 2 | 2 |
| Jihočeský KP1 - 2024 / 2025 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divize Jih - -0001 | 20 | 10115 | 506 | 35.5 | 1.8 |
| 22 | 10522 | 913 | 37.5 | 3.8 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Divize Jih - 2018 / 2019 | 1 | 522 | 522 | 3 | 3 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP2 - 2026 / 2027 | 3 | 1168 | 389 | 2 | 0.7 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2025 / 2026 | 11 | 4762 | 433 | 18 | 1.6 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2024 / 2025 | 7 | 2494 | 356 | 11 | 1.6 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2024 / 2025 | 7 | 2494 | 356 | 11 | 1.6 |
| 28 | 10918 | 1534 | 42 | 5.5 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "C" | 44 | 20442 | 2364 | 49.5 | 4.5 |
| Dačice "D" | 22 | 10522 | 913 | 37.5 | 3.8 |
| Dačice "E" | 1 | 522 | 522 | 3 | 3 |
| Dačice "F" | 28 | 10918 | 1534 | 42 | 5.5 |
| 95 | 42404 | 5333 | 132 | 16.8 |
| 1. | TJ Dynamo ČB A | 6 | 29:19 | 10 |
| 2. | KK Český Krumlov A | 6 | 29.5:18.5 | 8 |
| 3. | TJ Blatná B | 6 | 27:21 | 8 |
| 4. | TJ Sokol Písek | 5 | 22:18 | 6 |
| 5. | Centropen Dačice F | 6 | 24.5:23.5 | 6 |
| 6. | TJ Spartak Trhové Sviny A | 6 | 21:27 | 6 |
| 7. | TJ Vltavan Loučovice B | 6 | 23:25 | 5 |
| 8. | TJ Lokomotiva Tábor B | 5 | 17.5:22.5 | 5 |
| 9. | TJ Sokol Chotoviny B | 6 | 23:25 | 4 |
| 10. | TJ Kunžak B | 6 | 20:28 | 4 |
| 11. | TJ Loko Č. Budějovice C | 5 | 21:19 | 3 |
| 12. | TJ Sokol Nové Hrady C | 5 | 14.5:25.5 | 3 |