| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Divize Jih - 2023 / 2024 | 1 | 461 | 461 | 0 | 0 |
| Divize Jih - -0001 | 1 | 460 | 460 | 0 | 0 |
| 2 | 921 | 921 | 0 | 0 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Divize Jih - -0001 | 1 | 383 | 383 | 0 | 0 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2025 / 2026 | 12 | 4464 | 372 | 9 | 0.8 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2024 / 2025 | 14 | 5037 | 360 | 11 | 0.8 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2024 / 2025 | 7 | 2316 | 331 | 6 | 0.9 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2023 / 2024 | 12 | 4716 | 393 | 9 | 0.8 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2019 / 2020 | 14 | 5342 | 382 | 11.5 | 0.8 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2018 / 2019 | 16 | 6156 | 385 | 13.5 | 0.8 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2017 / 2018 | 19 | 7123 | 375 | 13.5 | 0.7 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - -0001 | 10 | 3690 | 369 | 9.5 | 1 |
| 104 | 38844 | 2967 | 83 | 6.6 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Okresní Přebor Jindřichohradecka - 2026 / 2027 | 3 | 1235 | 412 | 5 | 1.7 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "C" | 2 | 921 | 921 | 0 | 0 |
| Dačice "D" | 1 | 383 | 383 | 0 | 0 |
| Dačice "F" | 104 | 38844 | 2967 | 83 | 6.6 |
| Dačice "H" | 3 | 1235 | 412 | 5 | 1.7 |
| 110 | 41383 | 4683 | 88 | 8.3 |
| 1. | TJ Dynamo ČB A | 6 | 29:19 | 10 |
| 2. | KK Český Krumlov A | 6 | 29.5:18.5 | 8 |
| 3. | TJ Blatná B | 6 | 27:21 | 8 |
| 4. | TJ Sokol Písek | 5 | 22:18 | 6 |
| 5. | Centropen Dačice F | 6 | 24.5:23.5 | 6 |
| 6. | TJ Spartak Trhové Sviny A | 6 | 21:27 | 6 |
| 7. | TJ Vltavan Loučovice B | 6 | 23:25 | 5 |
| 8. | TJ Lokomotiva Tábor B | 5 | 17.5:22.5 | 5 |
| 9. | TJ Sokol Chotoviny B | 6 | 23:25 | 4 |
| 10. | TJ Kunžak B | 6 | 20:28 | 4 |
| 11. | TJ Loko Č. Budějovice C | 5 | 21:19 | 3 |
| 12. | TJ Sokol Nové Hrady C | 5 | 14.5:25.5 | 3 |