| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Krajský přebor 2 sk.B - 2018 / 2019 | 11 | 4520 | 411 | 12 | 1.1 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Okresní Přebor Jindřichohradecka - 2026 / 2027 | 3 | 1303 | 434 | 3 | 1 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2025 / 2026 | 7 | 2113 | 302 | 8 | 1.1 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2024 / 2025 | 11 | 4284 | 389 | 12 | 1.1 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2024 / 2025 | 1 | 359 | 359 | 0 | 0 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2019 / 2020 | 12 | 4903 | 409 | 17 | 1.4 |
| 34 | 12962 | 1893 | 40 | 4.6 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.KLZ - První liga žen - 2026 / 2027 | 1 | 131 | 131 | 0 | 0 |
| 2.KLZ sk.B - Druhá liga žen - 2021 / 2022 | 11 | 3049 | 277 | 10.5 | 1 |
| 2.KLZ sk.B - Druhá liga žen - -0001 | 3 | 994 | 331 | 1 | 0.3 |
| 15 | 4174 | 739 | 11.5 | 1.3 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "C" | 11 | 4520 | 411 | 12 | 1.1 |
| Dačice "G" | 34 | 12962 | 1893 | 40 | 4.6 |
| Dačice Ženy | 15 | 4174 | 739 | 11.5 | 1.3 |
| 60 | 21656 | 3043 | 63.5 | 7 |
| 1. | KK Slovan Rosice Ž | 5 | 31:9 | 9 |
| 2. | SKK Náchod A | 6 | 32:16 | 9 |
| 3. | Centropen Dačice Ž | 6 | 24:24 | 7 |
| 4. | KK Jihlava Ž | 4 | 22:10 | 6 |
| 5. | TJ Spartak Přerov Ž | 6 | 24:24 | 5 |
| 6. | SK Baník Ratíškovice Ž | 6 | 20:28 | 5 |
| 7. | Valašské Meziříčí Ž | 5 | 21:19 | 4 |
| 8. | Slavia Praha Ž | 5 | 17:23 | 4 |
| 9. | SKK Náchod B | 4 | 14:18 | 3 |
| 10. | SK Žižkov Praha | 5 | 3:37 | 0 |