| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Divize Jih - 2023 / 2024 | 18 | 9227 | 513 | 31.5 | 1.8 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP2 - 2026 / 2027 | 6 | 2619 | 437 | 4 | 0.7 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.KLZ - První liga žen - 2026 / 2027 | 1 | 600 | 600 | 3 | 3 |
| 1.KLZ - První liga žen - 2025 / 2026 | 14 | 5239 | 374 | 10 | 0.7 |
| 1.KLZ - První liga žen - 2024 / 2025 | 11 | 6104 | 555 | 18.5 | 1.7 |
| 1.KLZ - První liga žen - 2023 / 2024 | 4 | 551 | 138 | 1 | 0.3 |
| 30 | 12494 | 1667 | 32.5 | 5.7 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.KLD sk.D - První liga dorostu - 2026 / 2027 | 3 | 1722 | 574 | 0 | 0 |
| 1.KLD sk.C - První liga dorostu - 2025 / 2026 | 12 | 6532 | 544 | 0 | 0 |
| 1.KLD sk.C - První liga dorostu - 2024 / 2025 | 8 | 4444 | 556 | 0 | 0 |
| 1.KLD sk.C - První liga dorostu - 2023 / 2024 | 10 | 5310 | 531 | 0 | 0 |
| 1.KLD sk.D - První liga dorostu - -0001 | 5 | 2578 | 516 | 0 | 0 |
| 38 | 20586 | 2721 | 0 | 0 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "C" | 18 | 9227 | 513 | 31.5 | 1.8 |
| Dačice "F" | 6 | 2619 | 437 | 4 | 0.7 |
| Dačice Ženy | 30 | 12494 | 1667 | 32.5 | 5.7 |
| Dorost "A" | 38 | 20586 | 2721 | 0 | 0 |
| 92 | 44926 | 5338 | 68 | 8.2 |
| 1. | Centropen Dačice Dorost | 3 | 6:0 | 6 |
| 2. | TJ Lokomotiva České Velenice Dorost | 2 | 4:0 | 4 |
| 3. | TJ Třebíč Dorost | 3 | 4:2 | 4 |
| 4. | KK Moravská Slávia Brno Dorost | 3 | 4:2 | 4 |
| 5. | KC Zlín Dorost | 3 | 4:2 | 4 |
| 6. | TJ Valašské Meziříčí Dorost | 2 | 0:4 | 0 |
| 7. | TJ Sokol Vracov Dorost | 3 | 0:6 | 0 |
| 8. | SK Baník Ratíškovice Dorost | 3 | 0:6 | 0 |