| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský KP1 - 2026 / 2027 | 5 | 2181 | 436 | 4 | 0.8 |
| Jihočeský KP1 - 2025 / 2026 | 5 | 2046 | 409 | 5 | 1 |
| 10 | 4227 | 845 | 9 | 1.8 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2023 / 2024 | 3 | 1287 | 429 | 5 | 1.7 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2024 / 2025 | 12 | 5133 | 428 | 16 | 1.3 |
| Okresní přebor Jindřichohradecka - 2024 / 2025 | 1 | 424 | 424 | 2 | 2 |
| 13 | 5557 | 852 | 18 | 3.3 |
| Soutěž | Z | K | øK | øDB |
|---|---|---|---|---|
| 1.KLD sk.D - První liga dorostu - 2026 / 2027 | 3 | 1665 | 555 | 0 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Dačice "E" | 10 | 4227 | 845 | 9 | 1.8 |
| Dačice "F" | 3 | 1287 | 429 | 5 | 1.7 |
| Dačice "G" | 13 | 5557 | 852 | 18 | 3.3 |
| Dorost "A" | 3 | 1665 | 555 | 0 | 0 |
| 29 | 12736 | 2681 | 32 | 6.8 |
| 1. | Centropen Dačice Dorost | 3 | 6:0 | 6 |
| 2. | TJ Lokomotiva České Velenice Dorost | 2 | 4:0 | 4 |
| 3. | TJ Třebíč Dorost | 3 | 4:2 | 4 |
| 4. | KK Moravská Slávia Brno Dorost | 3 | 4:2 | 4 |
| 5. | KC Zlín Dorost | 3 | 4:2 | 4 |
| 6. | TJ Valašské Meziříčí Dorost | 2 | 0:4 | 0 |
| 7. | TJ Sokol Vracov Dorost | 3 | 0:6 | 0 |
| 8. | SK Baník Ratíškovice Dorost | 3 | 0:6 | 0 |