TJ Centropen Dačice

Oficiální stránky kuželkářského oddílu
TJ Centropen Dačice
www.kuzelkydacice.cz

TJ Centropen Dačice
KK Lokomotiva Tábor

3. kolo, So 19.9.2020 14:00

TJ Centropen Dačice8.0
KK Lokomotiva Tábor0.0

TJ Centropen Dačice

2. kolo, So 12.9.2020 15:00

TJ Třebíč5.0
TJ Centropen Dačice3.0

KK Vyškov

1. kolo, So 5.9.2020 14:00

TJ Centropen Dačice6.0
KK Vyškov2.0

KK Slovan Rosice

18. kolo, So 7.3.2020 14:00

TJ Centropen Dačice6.0
KK Slovan Rosice2.0

TJ Centropen Dačice

17. kolo, So 29.2.2020 15:00

CB Dobřany Klokani5.0
TJ Centropen Dačice3.0

KK Lokomotiva Tábor

16. kolo, So 22.2.2020 14:00

TJ Centropen Dačice7.0
KK Lokomotiva Tábor1.0

TJ Centropen Dačice

15. kolo, So 15.2.2020 09:30

TJ Valašské Meziříčí..4.0
TJ Centropen Dačice4.0

TJ Třebíč

14. kolo, So 8.2.2020 14:00

TJ Centropen Dačice6.0
TJ Třebíč2.0

TJ Centropen Dačice

13. kolo, So 1.2.2020 10:00

TJ Lokomotiva České Ve..1.0
TJ Centropen Dačice7.0

TJ Centropen Dačice

12. kolo, So 18.1.2020 13:30

TJ Lokomotiva Trutnov6.0
TJ Centropen Dačice2.0

TJ Centropen Dačice

4. kolo, Dnes 10:00

SKK Hořice
TJ Centropen Dačice

KK Slovan Rosice

5. kolo, So 10.10 14:00

TJ Centropen Dačice
KK Slovan Rosice

TJ Centropen Dačice

6. kolo, So 17.10 09:30

TJ Valašské Meziříčí..
TJ Centropen Dačice

TJ Lokomotiva České Velenice

7. kolo, So 24.10 14:00

TJ Centropen Dačice
TJ Lokomotiva České Ve..

KK Zábřeh

8. kolo, So 31.10 14:00

TJ Centropen Dačice
KK Zábřeh

TJ Centropen Dačice

9. kolo, So 21.11 15:00

CB Dobřany Klokani
TJ Centropen Dačice

TJ Lokomotiva Trutnov

10. kolo, So 28.11 14:00

TJ Centropen Dačice
TJ Lokomotiva Trutnov

TJ Centropen Dačice

11. kolo, So 05.12 10:00

KK Hvězda Trnovany
TJ Centropen Dačice

TJ Centropen Dačice

12. kolo, So 16.01 09:30

KK Vyškov
TJ Centropen Dačice

TJ Třebíč

13. kolo, So 23.01 14:00

TJ Centropen Dačice
TJ Třebíč

Rekordy

Rekordy dačické kuželny

 

ŽÁCI

Datum Disciplína Výkon Jméno/oddíl Soutěž
 5. 1. 2014 60 HS 293 Lukáš Dúška - Slovan Kamenice n.Lipou PMN
19. 9. 2010 100 HS 470 Mojmír Holec - TJ Centropen Dačice KP JČ dorostu

 

ŽÁKYNĚ 60 HS

Datum Výkon Jméno/oddíl Soutěž
  5. 1. 2014 274 Markéta Zemanová - TJ BOPO Třebíč PMN

 

DOROST družstva

Dráhy Datum Výkon Jméno/oddíl Soutěž Soupeř
1-2 3x100HS 4. 11. 2007 1367 TJ Centropen Dačice KP Vysočiny Spartak Pelhřimov
3-4 3x100HS 26. 11. 2006 1362 Dačice "A" 1. KLD SKK Náchod
3x 120HS 12. 9. 2012 1705 TJ Centropen Dačice A 1. KLD "C" TJ Centropen Dačice B

 

DOROST jednotlivci

Disciplína Dráhy Datum Výkon Jméno/oddíl Soutěž Soupeř
100 HS dorostenky 1-2 4. 11. 2007 503 Michaela Kopečná - TJ Centropen Dačice SKP  
100 HS dorostenci 1-2 3. 11. 2001 471 Zdeněk Dvořák - LOKO České Velenice 1. KLD  
100 HS dorostenky 3-4 26. 11. 2006 491 Barbora Nehybová - Spartak Pelhřimov KP Vysočiny  
100 HS dorostenci 3-4 26. 11. 2006 473 Petr Doležal - TJ Centropen Dačice 1. KLD SKK Náchod
120 HS dorostenky   6.4.2014 588 Natálie Topičová - TJ Val.Meziříčí finále 1.KLD  
120 HS dorostenci   16.3.2015 601 Zdeněk Musil - Loko Valtice  semifinále 1.KLD TJ Centropen Dačice B

 

ŽENY družstva

Disciplína Datum Výkon Jméno/oddíl Soutěž Soupeř
4x 100 HS 23. 9. 2007 1737 Dačice "B" 3. KLŽ ´A´ TJ Blatná
6x 100 HS 7. 9. 2008 2744 TJ Centropen Dačice Boglass cup  
6x 120 HS 8. 10. 2011 3225 TJ Centropen Dačice A 2. KLŽ A TJ Lokomotiva České Budějovice

 

ŽENY jednotlivkyně

Disciplína Datum Výkon Jméno/oddíl Soutěž Soupeř
100 HS dráhy 1-2 29. 11. 2008 508 Valerie Procházková - TJ Centropen Dačice 2. KLŽ Spolana Neratovice
100HS dráhy 3-4 7. 9. 2008 495 Jana Račková - PSJ Jihlava Boglass cup  
120 HS 1. 10. 2011 599 Michaela Kopečná - TJ Centropen Dačice A 2. KLŽ A Sokol Kolín

 

MUŽI družstva

Disciplína Datum Výkon Jméno/oddíl Soutěž Soupeř
6x 100HS 26. 9. 2008 2850 TJ Centropen Dačice "D" divize JIH TJ Nové Město na Moravě
4x 120HS 2. 5. 2009 2448 Primátor Náchod pohár ČKA TJ Centropen Dačice
4x 200HS 14. 3. 2004 3717 TJ Centropen Dačice pohár ČKA  
6x 120HS 20. 11. 2010 3637 TJ Centropen Dačice "A" 1. KLM TJ Valašské Meziříčí
6x 200HS 30. 11. 2002 5551 Sokol KARE Luhačovice 1. KLM TJ Centropen Dačice

 

MUŽI jednotlivci

Disciplína Dráhy Datum Výkon Jméno/oddíl Soutěž Soupeř
100 HS 1-2 25. 9. 2009 528 Petr Vojtíšek - TJ Centropen Dačice Divize Jih Spartak Pelhřimov
100 HS 3-4 26. 9. 2008 537 Jiří Němec - TJ Centropen Dačice Divize Jih TJ Nové Město na Moravě
120 HS   10. 2. 2018 661 Jiří Němec - TJ Centropen Dačice 2.KLM sk.B KK Blansko
200 HS   30. 11. 2002 989 Theodor Marančák - Sokol Luhačovice 1. KLM TJ Centropen Dačice

 

TURNAJE

Memoriál Ivana Kopečka - manželské páry 2x100 HS

Datum Výkon Jméno
2010 945 Karla a Pavel Kolouchovi - Český Krumlov

 

Memoriál Jaroslava Kadrnožky - smíšené dvojice 2x100 HS

Datum Výkon Jméno
2010 962 Petra Brečková a Jiří Němec - Dačice

 

Memoriál Ladislava Juráska - 100 hodů dorážky 4x25

Kategorie Datum Výkon Jméno
Muži 5. 1. 2010 403 Jiří Němec - TJ Centropen Dačice
Ženy 4. 1. 2004 338 Naďa Dobešová - Victoria Bamberg
Dorostenci 7. 1. 2006 326 Milan Kabelka - TJ Centropen Dačice
Dorostenky 9.1.2019 286 Klára Křížová - TJ Centropen Dačice
Nereg. muži 2012 333 Ladislav Nevrkla
Nereg. ženy 8.1.2019 294 Iveta Kabelková

 

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. TJ Valašské Meziříčí 3 16.0:8.0 6
2. KK Slovan Rosice 2 10.0:6.0 4
3. TJ Centropen Dačice 3 17.0:7.0 4
4. TJ Lokomotiva Trutnov 3 14.0:10.0 4
5. TJ Třebíč 3 14.0:10.0 4
6. KK Zábřeh 3 11.0:13.0 3
7. SKK Hořice 2 8.0:8.0 2
8. TJ Lokomotiva České.. 3 12.0:12.0 2
9. CB Dobřany Klokani 3 11.0:13.0 2
10. KK Hvězda Trnovany 3 9.0:15.0 2
11. KK Vyškov 3 8.0:16.0 1
12. KK Lokomotiva Tábor 3 6.0:18.0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Crown CZ a.s. Centropen a.s. Město Dačice Střechy Svoboda a syn s.r.o. Svat Šabatka Okna Bastl Barvy Beránek Mátl reklamy Petrik řeznictví s.r.o. Technické služby Dačice s.r.o.

Počet návštěv: 82478
Posledních 30 dnů: 1385 | Posledních 7 dnů: 273 | Poslední den: 37

© 2020 TJ Centropen Dačice | Všechna práva vyhrazena | k2jiri@atlas.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne