TJ Centropen Dačice, z.s.

Oficiální stránky kuželkářského oddílu
TJ Centropen Dačice, z.s.
www.kuzelkydacice.cz

TJ Centropen Dačice, z.s.
TJ Slovan Karlovy Vary

15. kolo, So 17.2.2024 10:00

TJ Centropen Dačice7
TJ Slovan Karlovy Vary1

TJ Centropen Dačice

14. kolo, So 3.2.2024 14:00

KK Vyškov5
TJ Centropen Dačice3

KK Zábřeh

13. kolo, So 20.1.2024 10:00

TJ Centropen Dačice2
KK Zábřeh6

TJ Centropen Dačice

12. kolo, So 13.1.2024 15:00

TJ Lokomotiva Trutnov3
TJ Centropen Dačice5

TJ Centropen Dačice

11. kolo, So 2.12.2023 10:00

KK SDS Sadská5
TJ Centropen Dačice3

TJ Lokomotiva Trutnov

10. kolo, So 25.11.2023 10:00

TJ Centropen Dačice4
TJ Lokomotiva Trutnov4

TJ Centropen Dačice

9. kolo, So 18.11.2023 16:00

TJ Třebíč5
TJ Centropen Dačice3

SKK Hořice

8. kolo, So 11.11.2023 10:00

TJ Centropen Dačice3
SKK Hořice5

TJ Centropen Dačice

7. kolo, So 4.11.2023 14:30

SK Podlužan Prušánky..6
TJ Centropen Dačice2

TJ Centropen Dačice

6. kolo, So 28.10.2023 15:30

KK Zábřeh5
TJ Centropen Dačice3

TJ Centropen Dačice

16. kolo, So 24.02 15:00

CB Dobřany Klokani
TJ Centropen Dačice

TJ Lokomotiva České Velenice

17. kolo, So 02.03 10:00

TJ Centropen Dačice
TJ Lokomotiva České Ve..

TJ Centropen Dačice

18. kolo, So 09.03 09:30

TJ Valašské Meziříčí B..
TJ Centropen Dačice

SK Podlužan Prušánky

19. kolo, So 16.03 10:00

TJ Centropen Dačice
SK Podlužan Prušánky..

TJ Centropen Dačice

20. kolo, So 23.03 10:00

SKK Hořice
TJ Centropen Dačice

TJ Třebíč

21. kolo, So 06.04 10:00

TJ Centropen Dačice
TJ Třebíč

KK SDS Sadská

22. kolo, So 13.04 10:00

TJ Centropen Dačice
KK SDS Sadská

Uličnický turnaj 2019

3. ULIČNICKÝ TURNAJ

Turnaj o vládce dačických ulic pro 3-členná družstva

V pátek 26.4. 2019 od 16:00na kuželně v Dačicích

Podmínky pro družstva:

  • 3-členná družstva reprezentující konkrétní ulici v Dačicích včetně místních částí
  • člen družstva může být registrovaný, neregistrovaný, muž, žena
  • jednu ulici může reprezentovat více družstev
  • člen družstva může hrát za konkrétní ulici za těchto podmínek:
        • jméno ulice či místní části je v jeho rodném listě
        • v ulici či v místní části má trvalé bydliště
        • v ulici či v místní části dříve bydlel a nebo bydlí (min. 1 rok)

Vedení turnaje je ve složení Pavel Kabelka, Stanislav Kučera, Zdeněk Pospíchal a bude rozhodovat:

  • o oprávnění startu hráče za příslušnou ulici, místní část v nejasném případě
  • o systému turnaje dle počtu přihlášených družstev
  • o startovném dle počtu přihlášených družstev (předpokladem je cca 80,- na osobu)
  • o změnách v turnaji, jenžjsou vyhrazeny
  • v případě velkého zájmu o omezení počtu družstev (podle dříve přihlášených)

Systém a pravidla turnaje:

  • hracím systémem turnaje je sprint 20HS, každý hráč v družstvu odehraje 4x20HS.
  • v každé hrací rundě se rozdělí body za umístění hráčů - 4,3,2,1. (vítěz 4, druhý 3, třetí 2, čtvrtý 1)
  • na konci se každému družstvu spočítají zchozené kuželky a sestaví se pořadí od nejvyššího celkového čísla po nejmenší. Nejvyšší celkové číslo dostane nejvíce bodů, další o bod méně atd. , podle počtu družstev. Např. při počtu 8 družstev bude bodování 8,7,6,5,4,3,2,1 od nejvyššího po nejmenší celkové číslo.
  • Při určení pořadí družstev rozhodují tato kritéria:
    • Celkové body (body za výhry hráčů + body za celkové číslo)
    • Při vyrovnaných celkových bodech je dalším kritériem celkové číslo, kdo má větší je lépe umístěn.
    • Při vyrovnaných celkových bodech a celkovém čísle rozhoduje nejvyšší nához od členů vyrovnaných  družstev.

Pořadatel turnaje: Kuželna a kuželkáři Dačice, Baloobar

Kontakt pro přihlášení: Stanislav Kučera – zasílejte název ulice se členy družstva a to na slavakucera@gmail.com nebo SMS na 602227799, zde můžete vznášet i své dotazy.Uzávěrka přihlášek je 20.4.2019.

!!! Občerstvení i ceny jsou zajištěny !!!

!!! Přijď bránit svou ulici, bitva o krále ulic Dačic začíná !!!

 

SEZNAM ULIC:

 

1. Severní

  • Mojda Holec

  • Pavel Holzapfel

  • Pavel Kabelka

2. Dlouhá I.

  • Víťa Stuchlík

  • Kuba Stuchlík

  • Míra Jedlička

3. Mládežnická

  • Zdenda Pospíchal

  • Petr Janák

  • Milan Blecha

4. Hradišťko

  • Dušan Rodek

  • Jirka Štěpán

  • Kuba Papež

5. Tyršova

  • Libor Přikryl

  • Lukáš Přikryl

  • Radek Procházka

6. Dlouhá II.

  • Milan Kabelka

  • Iveta Kabelková

  • Aneta Kameníková

7. Husova

  • Petr Doležal

  • Luděk Cvrček

  • Milan Kadrnožka

8. Járy Cimrmana

  • Miloš Neuvirt

  • Honza Neuvirt

  • David Čurda

 

Tabulka

1. KK Zábřeh 15 78:42 24
2. SKK Hořice 15 75.5:44.5 24
3. SK Podlužan Prušánky 15 65:55 19
4. KK Vyškov 15 61.5:58.5 18
5. CB Dobřany Klokani 15 70:50 17
6. TJ Slovan Karlovy Vary 15 58.5:61.5 15
7. TJ Centropen Dačice 15 61:59 13
8. TJ Valašské Meziříčí B 15 59:61 13
9. TJ Lokomotiva České.. 15 54.5:65.5 12
10. KK SDS Sadská 15 51:69 11
11. TJ Lokomotiva Trutnov 15 46:74 7
12. TJ Třebíč 15 40:80 7

Kompletní tabulka

Crown CZ a.s. Centropen a.s. Město Dačice Střechy Svoboda a syn s.r.o. Svat Šabatka Okna Bastl Barvy Beránek Mátl reklamy Petrik řeznictví s.r.o. Technické služby Dačice s.r.o. Obrábění Mácha Kuchyně Karásek Colt KINGSPAN VSP Kovo
LEMKEN

Počet návštěv: 120572
Posledních 30 dnů: 2025 | Posledních 7 dnů: 471 | Poslední den: 47

© 2024 TJ Centropen Dačice, z.s. | Všechna práva vyhrazena | Info@kuzelkydacice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne